Блогеру погрожують за відео донецького губернатора на шикарній машині (ДОПОВНЕНО)
02.06.2011 18:04

Блогеру Миколі Сухомлину після публікації на його сторінці у Facebook відео з автомобілем донецького губернатора, почали погрожувати, а 1 червня видалили його профіль у цій соцмережі, пише «Українська правда».

 

17 травня пан Сухомлин, у відповідь на пропозицію донецького губернатора Анатолія Близнюка до людей «скинутися» на дороги, опублікував на своїй сторінці у Facebook відео журналіста Олексія Мацуки, на якому видно, що Близнюк їздить на «Мерседесі» S-класу з шикарним тюнінгом, вартість якого починається від 700 тисяч гривень.

 

Це відео ретранслювали ЗМІ - і наступного ж дня Микола  Сухомлин, за його словами, отримав «приватну рекомендацію» видалити відео, а також «утихомирити свій запал відносно українських політиків».

 

Незабаром, за словами блогера, йому телефонувала невідома людина і повідомила, що на нього знайдуть управу.

 

«Протягом тижня особисті повідомлення на Facebook містили ту чи іншу погрозу. Цього разу невідомі з тимчасових акаунтів погрожували заблокувати мій профіль у соціальній мережі й вжити заходів для подальшого "недопущення поширення інформації, яка ганьбить українських політиків"», - повідомив пан Сухомлин.

 

1 червня його профіль на Facebook був вилучений адміністрацією соціальної мережі, зазначає пан Сухомлин. За його словами, його профіль був «одним із найбільш читаних», протягом двох років він щодня публікував там десятки авторських політичних анекдотів, карикатури, відеоролики, які пародіюють український політикум.

 

У коментарі «Телекритиці» Микола Сухомлин розповів, яким чином опоненти добилися видалення його профілю. За його словами, вони скористалися системою, коли адміністрації соціальної мережі можна скаржитися на публікації, що здаються образливими або такими, що містять плагіат чи погрози. Якщо накопичується багато таких скарг, адміністрація видаляє акаунт.

 

«Скарги надходили поступово, але особливо активно - після появи відео з автомобілем Анатолія Близнюка. Загалом скарг було близько 15. Адміністрація зазвичай не перевіряє достовірність скарг, а просто видаляє такий контент», - розповів він. За словами пана Сухомлина, скарги стосувалися здебільшого політичних карикатур, але разом з тим і двох його особистих фотографій.

 

«Політичний гумор я друкую не перший рік. Були незадоволені, було багато емоційних дзвінків, але ми завжди знаходили порозуміння», - зазначив він і додав, що цього разу активність опонентів вийшла за межі після того, як на його сторінку у Facebook послалася «Українська правда».

 

Микола Сухомлин уже завів новий профіль у Facebook. Водночас він сподівається відновити видалений і вже написав два офіційні листа до адміністрації соціальної мережі. Утім, процес відновлення акаунту може тривати досить довго, оскільки у Facebook єдина електронна адреса, на яку звертаються з такими проханнями.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
Максим // 12.06.2011 20:49
Роман Шрайк виявився звичайнісіньким плагіатором, що б"ється "за правду". А я ще сумнівався в цьому... Прикро. Тут написано більше ніж переконливо. http://h.ua/story/333116/
Юрій Фінклер // 03.06.2011 12:13
А від банди можна чекати чогось іншого? Людина, що стає на шлях незаангажованого блогерства, повинна бути готова до "донецьких" правил гри.
! // 03.06.2011 00:05
Пане Миколо, викладіть, будь ласка, це відео в Youtube. А інтернетівська спільнота допоможе його розмножити по різних акаунтах. Всіх не видалять! Тримайтеся!
д орру // 02.06.2011 19:50
Йдеться не про багацтво а про підлі методи боротьби, які дозволяє собі влада.
d_orr // 02.06.2011 19:05
Много пафоса. Близнюк отчитался о доходах. Он -- человек не бедствующий и может себе позволить такой автомобиль
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  15:00 22.07.2016
  Елена Синицына для «Телекритики»