Нардепи пропонують звільнити від оподаткування україномовні радіостанції
14.02.2011 18:11

Народні депутати пропонують звільнити від оподаткування і збору за користування радіочастотним ресурсом радіокомпанії, які мовлять державною мовою.

 

Відповідний законопроект № 8095 «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо підтримки радіомовлення державною мовою)» зареєстрували 10 лютого члени Комітету з питань свободи слова та інформації Віктор Уколов, Олена Бондаренко, Юрій Стець, Андрій Шевченко та Олександр Абдуллін.

 

Законодавці пропонують звільнити на 5 років від сплати податку на прибуток та від збору за користування радіочастотним ресурсом радіоорганізації, мовлення яких на 100% здійснюється державною мовою і частка трансльованих музичних творів українською мовою становить не менше 80%. Перелік таких радіоорганізацій має визначати Національна рада з питань телебачення і радіомовлення.

 

Відповідно, вони пропонують доповнити Податковий кодекс статтями 154.9 і 318.3.

 

Нагадаємо, про роботу над законопроектом, який встановить пільгове оподаткування для україномовних радіостанцій повідомляла в ефірі «Великої політики з Євгеном Кисельовим» 4 лютого народний депутат Олена Бондаренко.

 

Народні обранці аргументують прийняття закону тим, що після прийняття Верховною Радою закону, який скасує квоти на національний музичний продукт в ефірі є актуальним запропонувати новий підхід для підтримки української мови в радіоефірі - заохочувальний.

 

Як писала ТК, 1 лютого парламент прийняв у першому читанні законопроект про вилучення квот на українську музику в радіоефірі, автором якого є Олена Бондаренко.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
Insider // 15.02.2011 10:12
Прекрасный законопроект, только в большинстве случаев работать он не будет. Станция не сможет набрать достаточное количество слушателей и тем самым привлечь рекламодателя. Прав предыдущий автор, что лучше бы улицы расчищали украинской техникой. Другие проблемы решать надо. 78% населения за чертой бедности, а мы спорим о том, нужно ли слушать Марию Бурмаку в приказном порядке или нет.
охринеля // 14.02.2011 18:16
Ага, и освободить от налогов (в пенсионный фонд, с доходов физ.лиц, при покупке валюты и др) и платы за общественный транспорт всех, кто говорит по украински. Им заняться что ли нечем? Пошли бы улицы расчищать украинской техникой
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Читайте також:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  15:00 22.07.2016
  Елена Синицына для «Телекритики»