Юлія Мостова очолила нове «Дзеркало тижня. Україна»
14.01.2011 14:23

15 січня вийде перший випуск нового інформаційно-аналітичного тижневика «Дзеркало тижня. Україна». Про це «Телекритику» повідомив головний редактор «Дзеркала тижня» Володимир Мостовий.  

 

«Редактором "Дзеркала тижня. Україна"  буде Юлія Мостова. Я так вирішив», - додав він.

 

«Наш колектив перейшов майже у повному складі до "Дзеркала тижня. Україна". В "Ормосі" (компанія-власник "Дзеркала-тижня" - ред.) з технічної необхідності залишилося кілька людей», - сказала ТК Юлія  Мостова. За її словами, рішення заснувати юридично нове видання було викликане тривалими непорозуміннями з нащадками американського співзасновника «Дзеркала тижня» Юрія Орликова, який помер 2007 року, а також із зазіханнями Павла Лазаренка на володіння часткою газети.

 

«Коли Юрія не стало, для нас це була дуже велика людська втрата, - каже Юлія Мостова. - І стало зрозуміло, що його нащадки не інвестуватимуть у газету і не підтримуватимуть її. Ми пояснили їм, що погодимось на продаж їхньої частки лише у разі, якщо йтиметься про професійного західного медіаінвестора. Але вони весь час пропонували нам неприйнятних кандидатів...». За її словами, екс-прем'єр-міністр України Павло Лазаренко, який свого часу через довірених осіб придбав у Юрія Орлікова 40% компанії, що володіла його часткою у «Дзеркалі тижня», продовжував спроби, зокрема у судовому порядку, повернути частковий контроль над виданням. 

 

«Дзеркало тижня» ніколи не було прибутковим бізнесом, лише зводило кінці з кінцями. Ми десять років тягли економічну незалежність видання без жодної допомоги будь-кого. Ми опинились у ситуації, коли тижневик і колектив, який виплекав це видання, були позбавлені можливостей для розвитку. Крім того, ми не знали, в кого завтра могла опинитися газета. Цивілізовані медіаінвестори не хотіли мати справу з газетою, в якій є хоча б тінь Лазаренка. До самостійного виживання ми вже давно звикли, але загрози, які над нами висять, якісь швейцарські фонди, якісь голови служб безпек, які зазіхають на відсотки нащадків Орликова - це нас не влаштовує», - пояснила Юлія Мостова.

 

Засновниками компанії, яка видає новий тижневик, є родина Мостових. Оголошення про передплату видання «Дзеркало тижня. Україна» уже публікувалось у газеті та на сайті, одначе дотепер менеджмент газети не давав коментарів щодо зміни назви.

 

За словами Юлії Мостової, в подальшому плануються певні зміни у форматі видання та його інтернет-версії, одначе поки що деталі не розголошуються.

 

Інтерв'ю з Юлією та Володимиром Мостовими читайте на сайтах проекту «Телекритика» незабаром.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
Godo // 15.01.2011 19:48
Новый сайт-это просто ужас... газету купил сегодня... проглядел и подумал, уж лучше тогда "День" читать..
atos // 15.01.2011 13:28
Господа а не кажется ли вам, что здесь пахнет банальным РЕЙДЕРСТВОМ ? ..."какие-то Швейцарские фонды,какие-то главы СБ посягающие на % потомков Орликова--это НАС НЕ УСТРАИВАЕТ",а 40% у Лазаренко -вас тоже НЕ УСТРАИВАЕТ? А разве до этого "ЗН" было не УКРАИНСКОЕ? Думаю господа Мостовые--Гриценко решили УКРУПНИТСЯ -. ПОЛНОСТЬЮ ЗАВЛАДЕВ ИЗДАНИЕМ. А как же быть с МОРАЛЬЮ ГОСПОДИН ГРИЦЕНКО? Слушал его СПИЧ в ВР,как же он громил,кромсал,стыдил за то что они не сделали,( а сделать ДОЛЖЕН БЫЛ ОН) Научился , видимо , у Тимошенко врать.
123 // 14.01.2011 17:14
А сайт "зеркала" где же?
Рішельє // 14.01.2011 16:07
>Всевидящее око - То-то в комментах все интеллигентно общаются и не срут. Собственно, за то и ценим Телекритику, что тут комменты веселее статей.
Всевидящее око // 14.01.2011 16:03
>>Рішельє Вы отстали от времени, это давно уже не модно. Сейчас в моде интеллигентно общаться И не срать в комменты
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Посилання за темою:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  17:10 28.07.2016
  Алексей Бондаренко для «Телекритики»