Охоронці Азарова зламали камеру і перешкоджали працювати знімальній групі 5-го каналу
27.11.2010 21:34

Охоронці прем'єр-міністра Миколи Азарова грубо перешкоджали знімальній групі 5-го каналу у виконанні професійних обов'язків. Про це у своєму блозі на ТК написав журналіст П'ятого Азад Сафаров. «У суботу під час відвідин президентом України Віктором Януковичем та очільником уряду Миколою Азаровим наметового містечка на Майдані Незалежності, мені, журналістові, та операторові (Олена Сорокіна) не дали пройти в намет, де з підприємцями спілкувався Азаров», - пише Сафаров.

 

Найдивніше, на думку журналіста, те, що ані «Інтеру», ані «1+1», ані ICTV охоронці не заборонили ввійти до намету. Крім того, ці три канали, на відміну від 5-го, було попереджено про приїзд високопосадовців, тож їхні журналісти прибули туди разом із ними, зазначає Азад. «Коли на місце події приїхала знімальна група 5-го, представники Управління державної охорони стіною стали біля входу в намет, де перебував Азаров. Незважаючи на обурення і крики мешканців табору про те, щоб знімальну групу таки пустили всередину, охорона цього не зробила», - йдеться у блозі.

 

Охоронці проігнорували прохання Азада Сафарова назватися і показати посвідчення. Коли прем'єр-міністр виходив із намету, журналіста й оператора почали грубо відштовхувати чимдалі від намету. «Охоронці стиснули оператора з обох боків, закрили рукою та тілом об'єктив, а також почали від'єднувати дріт мікрофону від камери за оператором.  Тільки після криків протестувальників на адресу Азарова про те, що 5-му не дають знімати, прем'єр-міністр наказав пропустити камеру. Та охоронці і далі намагались від'єднати дріт мікрофону від камери», - розповідає Азад.

 

У результаті охоронці пошкодили камеру DVcamDSR 390 - поламали об'єктив. Технічний відділ 5-го каналу збирається відправити камеру на ремонт. Азад Сафаров сподівається, Адміністрація президента або Управління державної охорони компенсує витрати каналу і вибачиться бодай перед дівчиною-оператором.


«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
Азад Сафаров // 29.11.2010 16:42
+100 Світлана)
Svitlana // 29.11.2010 08:11
Азаде, не витрачайте енергію на провокатора. У нього така робота :)
Азад Сафаров // 29.11.2010 01:30
Знающему. Да да товариш я еще покушался на жизнь Кеннеди, и агитировал за Горбачева в 1991 году, а еще кинг конга подстрелил в 1940 году. Простите меня, больше не буду. Отныне буду слезно умолять милицию и охранников - НУ пожалуйста, ну содействуйте нам... как? не можете? ну ладно мы пошли домой, возьмем видео у Интера. Я только на одно надеюсь - что вы не журналист и никогда им не станете)) Удачи.
Знающий // 28.11.2010 20:38
Посмотрел видео. Азад, ну, Вы и хамло! Ещё и врун. Судя по видеоряду никто шнур так и не выдернул и объектив камеры работает исправно. Зачем же так врать? Охрана работала профессионально и выполняла приказы. А Вы закон "о масс-медиа" грубо нарушили. Вместо "просбы содействовать", как гласит закон, Вы грубо провоцировали охрану президента. Вас судить нужно за это и враньё в блоге про поломки и оскарбления девушки. Любой террорист может сделать себе кубик "5 канал" на микрофон и что? Охране президента дать зелёную дорогу? По видео чётко видно, что вы опоздали. А все другие каналы были уже внутри. Азад, столько "боков" в этом именно с Вашей стороны в этом случае гласит лишь об одном - Вы - проф.непригодны. Странно, что Стець связывается с такими дилетантами... Хотя, "провокация" - его конёк...
Syn // 28.11.2010 19:36
Вот,полюбопытствуйте, какие "доблесные" прессуют девочку с камерой... http://www.youtube.com/results?search_query=OXORONA+AZAROVA&aq=f
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Посилання за темою:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  12:15 25.07.2016
  Ирина Навольнева для «Телекритики»