Депутат Бут виграв суд в Ольги Сніцарчук за слово «відщепенець»
05.10.2010 16:53

Депутат Юрій Бут відсудив у журналістки 5-го каналу Ольги Сніцарчук 20 тисяч гривень за те, що вона назвала його у своєму сюжеті «відщепенцем». Про це  пише сама журналістка у  своїй статті в інтернет-виданні «Українська правда».

 

Так вирішив Апеляційний суд міста Києва, залишивши в силі рішення Подільського райсуду.

 

У своїй позовній заяві пан Бут вимагав компенсацію у розмірі 100 тисяч гривень. «Я був змушений посилено піклуватися про стан свого здоров'я, намагаючись вийти із шокового стану та повернутися до нормального життя та роботи, я почав приймати медичні препарати, стабілізуючи нервову систему і психіку», - йдеться у позовній заяві депутата.

 

Депутат також наголошує, що після сюжету журналістки його «почали турбувати безсоння, сильний головний біль, зник апетит, знизився життєвий тонус, з'явився стан депресії».

 

У свою чергу Ольга Сніцарчук зазначила, що як журналіст має право на оціночне судження згідно із законом про інформацію і 10-ю статтею Європейської конвенції про захист прав і основних свобод людини.

 

Як відомо, Бут є одним з перших депутатів, які у 2008 році вийшли з коаліції БЮТ, НУНС і Блоку Литвина, що фактично її зруйнувало. Наразі Бут є членом нинішньої більшості, а також головою парламентського підкомітету з питань формування суддівського корпусу комітету з питань судочинства Сергія Ківалова.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
Космополит // 06.10.2010 10:39
А вы хотели морозить в эфире все, что вам привидится? Хваленый 5 канал так ратует за чистоту украинского языка, а журналисты в эфире корректных слов подобрать не могут. В статье Снисарчук на УП нет ни слова о том, что ее "оценочные суждения" были сказаны в эфире информационной программы. Поэтому ее суждения никому не нужны. За базаром, как говорится, следить надо. А то получается - депутатов ругать можно(разумеется, есть, за что), а журналисты - святые.
Олексій Мазур, Дніпропетровськ. // 05.10.2010 20:59
"Доктор, який лікує діабет, подав до суду на журналіста-діабетика... за діабет" Керівник клініки власного імені доктор Д.Г. Петрунін (Ізраїль) подав до суду на блогера "Народної правди" (один з Інтернет-проектів "Української правди") Олексія Мазура та головного редактора УП Олену Притулу позов "про захист честі, гідності та ділової репутації". Відкрите судове провадження. >>> http://spetskor.dp.ua/art_1377.php
Stringer // 05.10.2010 19:16
А срачка на него не нападала?
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  12:15 25.07.2016
  Ирина Навольнева для «Телекритики»