Прокуратура Києва відмовила Сергію Андрушку в порушенні кримінальної справи і передала його заяву в ГПУ
13.09.2010 18:00

Прокуратура відмовила в порушенні кримінальної справи за фактом перешкоджання професійній діяльності журналіста СТБ Сергія Андрушка. Про це на брифінгу повідомив заступник прокурора Києва Григорій Остафійчук, повідомляє  «Обком» з посиланням на «Українські новини».

Заступник прокурора підкреслив, що прокуратура провела повну і всебічну перевірку даної заяви журналіста, і рішення про відмову про порушення справи прийнято згідно з відповідною статтею Кримінально-процесуального кодексу.

«Міська прокуратура надіслала мені відповідь, в якій відмовила у порушенні кримінальної справи. Також у листі зазначено, що мою заяву далі розглядатиме Генпрокуратура. Тому я чекатиму відповіді з ГПУ», - сказав Сергій Андрушко у коментарі ТК.


Нагадаємо, під час відвідання президентом Віктором Януковичем агровиставки співробітник УДО застосував силу до журналіста СТБ Сергія Андрушка. Попри численні вимоги, громадськості досі не названо ім'я охоронця, що напав на журналіста під час виконання ним професійних обов'язків.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
Гетьандрушку // 15.09.2010 05:04
Стопцензуристы, поди, в отчаянии. Даже в не очень умственно продвинутых правоохранительных органах, смогли отличить хамовато - воинствующее тупорылие отдельно взятого придурка от нарушений прав журналистов. За права журналистов действительно надо бороться. В том числе и методом отделения журналистики от паразитирующих на ней олигофренов - провокаторов, которые пользуются прессой как туалетной бумагой. Андрушка - это высшее апофеоз нынешней СТБшной информационной журналистики во главе с Мустафиным.
Десперадка // 13.09.2010 23:00
И куда теперь приложить громкие заявления властей? Ау, пани Герман, вы где или как?
Игорь // 13.09.2010 18:27
Да ты, смерд, никак не уймешься !
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Посилання за темою:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  12:15 25.07.2016
  Ирина Навольнева для «Телекритики»