У Дніпропетровську скоєно напад на журналіста Юрія Михайловича
15.08.2010 13:35

Сьогодні у Дніпропетровську невідомі побили журналіста Юрія Михайловича. Цей напад він пов`язує зі своєю професійною діяльністю.

 

Як розповів у коментарях ТК пан Михайлович, на початку серпня була закрита його програма «Аргументи за та проти», яку він вів на 51-му каналі (Дніпропетровська ОДТРК).

 

«Я робив незалежну програму, де давав змогу взяти участь і висловитись не лише представникам влади, як це прийнято, а опозиції, у тому числі і БЮТ. Звісно це не влаштовувало владу і програму закрили, - сказав Юрій Михайлович, - І мені повідомили, що я не маю стосунку до цього каналу. Сталось це перед виборами». За його словами, керівництво мотивувало закриття проекту тим, що так вирішила редакційна рада, навіть попри те, що програма входить до плану держзамовлення до кінця року. Зараз на каналі виходить інший проект з трохи зміненою назвою: «За і проти»

 

Однак, як повідомив пан Михайлович, він не збирався залишати місто, а планував організувати прес-конференцію і оголосити про те, що керівництво області утискає свободу слову. «До цього була закрита ще низка програм на інших каналах», - додав він. Після цього, за його словами, йому почали надходити погрози від невідомих осіб, які погрожували фізичною розправою. «Вони довели мене до такого стану психозу, що я не виходив з дому. Вчора до мене приїхав товариш і запросив на День народження. Після цього мене вистежило двоє людей професійних та фізично підготовлених. Дуже швидко і фактично на очах охорони закладу, де ми перебували, вони на мене напали. Десь 30-40 хвилин я лежав на асфальті і не міг піднятись, а охорона викликала швидку», - розказав він.

 

За словами журналіста, зараз у нього пошкоджене ліве коліно та стопа, через що він не може ходити, окрім цього нанесені удари в області ребер та обличчя. Також Юрій Михайлович наголосив, що під час нападу йому погрожували.

 

Заяву щодо інциденту він подав до РВВС міста Дніпропетровська. «Я переконаний. Що це відвертий тиск на вільну пресу місцевої влади на найвищому рівні області», - зазначив Юрій Михайлович.

 

У Жовтневому РВВС Дніпропетровська ТК порадили звертнутися за коментарями до керівництва відділення у понеділок.  З ГУМВС України в Дніпропетровській  області зв`язатися наразі не вдалося.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
Поинтересовались // 16.08.2010 19:08
http://www.telekritika.ua/news/2010-08-16/55083
Ras // 15.08.2010 18:56
Или заслужил или выпросил.
Днепропетровск // 15.08.2010 16:47
ЯПро Михайловича знаю не много, но ничего хорошего сказать не могу. Кто, откуда и как влез на канал во времена Ожогина, мне не извесно. Но вот что сам он человек гнилой, так это да. А трындит чаще чем дышит. И мозгов там нет. По заявлению: "Вони довели мене до такого стану психозу, що я не виходив з дому". - неоднократно звонил на канал с рассказами что на отдыхе... Сказки. Вчора до мене приїхав товариш і запросив на День народження. - Сто процентов нажрался как обычно, дорвался до кого-то и выхватил люлей. По пьяни он становится агрессивным. Я переконаний. Що це відвертий тиск на вільну пресу - пусть расскажет эти сказки проститутке, которую они по кругу пустили зимой. За что и оказались в обезьяннике. Или 2 журналисткам, которых он избил. Телекритика конечно молодцы, написали.... только на заборе тоже написано... А проверить что-то слабо? На канал пусть позвонят и поинтересуются, что за тип этот Михайлович.
Олексій Мазур, Дніпропетровськ. // 15.08.2010 16:16
А от ще лінки на матеріали впродовж теми: http://blogs.telekritika.ua/?id=1666& ; ПОМОЩНИК ДЕПУТАТА С ИМПЕРАТОРСКИМИ ЗАМАШКАМИ (мається на увазі Юрій Михайлович) Аргументы «за» исчерпаны, остались одни «против»?.. http://akcent.dp.ua/articles/num/1165 Так що "думайте сами, решайте сами"...
Алегарф // 15.08.2010 15:58
Бандюлевичи же и побили. Как убивали Гонгадзе под плёнки, как убивали Политковскую в ДР ВВП, как убивали Качиньского на российской территории, как юлькины менты убивали студента в Шевченковском РУВД... - ПРОВОКАЦИЯ ОБЫКНОВЕННАЯ.
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Посилання за темою:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  12:15 25.07.2016
  Ирина Навольнева для «Телекритики»