Чаленко вимушено залишає «Сегодня», бо сказав на «Інтері», що газета належить Ахметову (оновлено)
22.07.2010 16:53

Олександр Чаленко, який працював в газеті «Сегодня» політичним оглядачем, а згодом спецкореспондентом, звільняється з видання на вимогу шеф-редактора Ігоря Гужви. Цю інформацію Олександр підтвердив ТК особисто.

 

«Ігор Гужва сказав мені, щоб я з 1 вересня шукав нову роботу, - сказав Олександр Чаленко. - Є декілька причин, основною з яких є та, що я в ефірі програми «Велика політика з Євгеном Кисельовим» публічно сказав, що власником газети «Сегодня» є Рінат Ахметов. За словами Гужви, читачі про це не знали, і тепер дехто з них перестане їй довіряти».

 

Ще однією причиною звільнення є те, що Чаленко вів свій блог не на сайті газети «Сегодня», а на «Українській правді», вважає він.

 

«Олександр Чаленко пропрацював у нашій газеті 5 років. Ми всі в редакції, і я особисто дуже вдячні йому за ту роботу, яку він виконував. Сподіваюсь, він досягне не менших успіхів і в інших сферах, після того, як залишить газету "Сегодня"», - зазначив у своєму коментарі головний редактор Ігор Гужва.

 

Детальніше про ситуацію в газеті «Сегодня» змогла дізнатися наша Дуся.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
В // 28.07.2010 15:53
Задорожный не редактор
журналист // 26.07.2010 15:40
с приветом, у тя какая-то тухлая инфа. Нефиг рассказывать то, о чем не в курсе. Пономаренко Алексей - редактор спорта, Женя Смертенко - редактор новостей, Корчинский Александр - ред. специальных корреспондентов, Задорожный Антон - редактор Киева. Это полгазеты)
Спостерігач // 26.07.2010 13:59
Ганьба будь-якому ЗМІ, яке візьме до себе на роботу це смердюче (мало того що антиукраїнське, та ще й просто голубе) чмо!
Г.Б. // 25.07.2010 16:35
Странно! Почему Чаленко не подходит в редакционный гарем Гужвы? Вон, у Бузины такая же МАДАМ, такой же ширины и такой же глубины, как и у большинства девочек. Так Бузина в гареме у Гужвы свой мальчик с перчиком-пальчиком. Может, Чаленко не умеет делать французскую любовь? Научиться не долго, только нужно бороду сбрить, чтоб не щекотать мыслительный орган главного редактора. Одно только объяснение увольнению Чаленка - плохо подмывается и воняет в прямом смысле, а не только фигурально выражаясь. Такой антиукраинский смрад несется от его писулек!
с приветом // 23.07.2010 17:10
Редакция газеты держиться на одних девочках. В "сегодня" нет ни одного редактора отдела или зама мужика! И это не просто так, поскольку Гужва просто боиться брать на такие должности мужчин ( а те что были ушли давно), поскольку хамить и унижать можно только женщин, а нармальный пацан может и по наглой {CENSORED} морде дать. Есть правда зам по сайту очкастый такой паренек, но его мужиком назвать трудно... А так развел бабское царство и правит их как хочет.
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Посилання за темою:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  17:10 28.07.2016
  Алексей Бондаренко для «Телекритики»