Сергієві Андрушку відмовили в порушенні кримінальної справи, навіть не вислухавши охоронців президента
21.07.2010 17:39

Прокуратура Голосіївського району міста Києва відмовила журналісту СБУ Сергію Андрушку у відкритті справи щодо перешкоджання його професійній діяльності, не опитавши охоронців президента. Про це  повідомляє  «Українська правда».

 

 За інформацією видання, у постанові прокуратури йдеться про те, що у дослідчої перевірки свідчення давав сам Андрушко і оператор СТБ Богуславський, а от «військовослужбовці, які брали участь в інциденті» не з'явилися на опитування.

 

Це при тому, що на адресу Управління державної охорони було направлено запит щодо забезпечення явки охоронців. Крім того, у постанові прокуратури сказано, що під час конфлікту з охоронцями президента Андрушко не надав співробітникам УДО «оформлену належним чином перепустку, яка б дозволяла прохід на зйомку президента».

 

Однак у коментарях «УП» Сергій Андрушко зазначив, що жодної перепустки у нього ніхто не вимагав, а допуск журналістів до президента здійснювався на основі акредитації: «Я не знаю, про що йде мова. Жодних перепусток для зйомки президента немає. Акредитуються журналісти зазвичай, просто показуючи посвідчення».

 

Також пан Андрушко повідомив, що найближчим часом планує подати скаргу на рішення Голосіївської прокуратури, яким було відмовлено у відкритті кримінальної справи.  

 

Нагадаємо, під час відвідання президентом Віктором Януковичем агровиставки співробітник УДО застосував до Сергія Андрушка силу.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
Lana // 25.12.2010 23:33
А "журналіст СБУ" - це як??? Це якись новий ЗМІ? телеканал СБУ - цікаві факти життя простих СБУ-шників?
samson // 22.07.2010 08:04
http://www.youtube.com/watch?v=hRwWJpXjOgI 14.07.2010 р. у приміщенні редакції "Газети "Зелена планета" відбувся обшук за сфабрикованою постановою Козелецького районного суду Чернігівської області. Таким чином була здійснена спроба рейдерського захоплення редакції газети руками міліції, за якою стоїть Наталія Зубицька (Земна) та її бізнес-партнер Микола Ус. Редакція газети вже другий місяць бореться із цензурою та тиском, що стало наслідком проведення журналістського розслідування протиправної діяльності М. Уса
micka // 21.07.2010 22:25
коли суди не допомагають залишається брати в руки стінгери і всю ту шоблу загатити на попіл - починаючи від президента і до самих данєцкіх акраін.
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Читайте також:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  15:00 22.07.2016
  Елена Синицына для «Телекритики»