Герман змусить охоронця президента вибачитися перед Сергієм Андрушком
30.06.2010 15:45

Найближчим часом будуть представлені результати розслідування інциденту між журналістом телеканалу СТБ та охороною Президента України, повідомила заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман під час брифінгу в Адміністрації президента 30 червня. «Я запевняю вас, що ми це так не пропустимо», - сказала вона, пообіцявши, що сьогодні ще раз поцікавиться у начальника охорони Президента висновками розслідування інциденту.

 

Герман нагадала, що одного з охоронців було відсторонено від виконання службових обов'язків, але вона особисто вважає, що цього замало. «Повинні бути більш жорсткі висновки, і я вважаю, що він перевищив свої повноваження, хоча він вважав, що з тією інформацією, яку вони мали в той день - дуже тривожною інформацією - він діяв відповідно до своїх інструкцій», - зазначила пані Герман.

 

Щодо вибачень з боку Адміністрації президента чи персональних від охоронця, пані Ганна нагадала, що у день, коли стався інцидент, начальник УДО приніс публічні вибачення через ЗМІ. «Я вважаю, якщо потрібно, щоб він особисто зустрівся з журналістом і приніс вибачення, ми це зробимо, і в цьому немає жодних проблем. Але є певні правила і певні інструкції, є особа, яку охороняють, і журналісти теж повинні зважати на вимоги охорони Президента. Так є у всіх країнах, так є і в Сполучених Штатах, Франції, Німеччині», - зауважила вона.

 

Заступник глави АП висловила претензії до журналістки СТБ Ольги Червакової, яка відмовилась від участі у роботі Громадської гуманітарної ради, хоча попередньо погоджувалась працювати там. «Якби ваша журналістка приходила, вона б могла відкрито, публічно президенту все це сказати», - зазначила Герман і додала, що сподівається, що Червакова змінить свою точку зору і долучиться до роботи Гуманітарної ради або канал СТБ, можливо, делегує іншого представника. Вона вважає, що канал СТБ, журналісти якого постійно потрапляють у конфліктні ситуації, повинен був би мати свого представника у Гуманітарній раді.

 

Нагадаємо, що охоронці президента Януковича застосували силу до журналіста каналу СТБ Сергія Андрушка.

 

Учасники руху «Стоп цензурі!» вимагали звільнити працівника УДО, який застосував силу до Сергія Андрушка.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
АНДРІЙ // 30.06.2010 21:19
Герман-це представник канцелярії (нелегітимного органу) Президента, чи секретар ЦК КПУ ?
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Читайте також:
  Посилання за темою:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  17:10 28.07.2016
  Алексей Бондаренко для «Телекритики»