Національним радіо тимчасово керуватиме Анатолій Табаченко
18.06.2010 17:59

Держкомтелерадіо призначив першого віце-президента Національної радіокомпанії України Анатолія Табаченка виконувачем обов'язків генерального директора компанії.

Про це сказав ТК голова Держкомтелерадіо Юрій Плаксюк.

 

Також пан Плаксюк повідомив, що Держкомтелерадіо зробив подання в Кабінет Міністрів на заміщення вакантної посади генерального директора НРКУ.

 

За його словами, комітет подав у Кабмін кілька кандидатур на розгляд, проте конкретних прізвищ не назвав.   

 

Нагадаємо, що сьогодні, 18 червня підписано наказ по звільнення  Віктора Набруска з посади президента Національної радіокомпанії України.

 

Як повідомляла ТК, Кабінет Міністрів вніс зміни до статуту НРКУ своєю постановою від 2 червня. Згідно з документом, функції з управління радіокомпанією здійснює Держкомтелерадіо. А керівництво діяльністю радіокомпанії здійснює її генеральний директор (а не президент, як було раніше), який призначається на посаду та звільняється з посади Кабінетом Міністрів України за поданням Держкомтелерадіо.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
garny // 25.06.2010 11:26
Табаченко - абсолютно адекватний! Радійник. Годиться
Пилип з конопель // 21.06.2010 16:22
Українське радіо - унікальний радянський заповідник, що зберігся неушкодженим аж з 80-х. Там досі сидять релікти, яких вже не зустрінеш в інших державних структурах. Є серед них і високого рівня професіонали, завдяки яким на УР є що слухати - це Микола Аммосов, Вероніка Маковій, Ніна Новоселицька та чимало інших. Але є і такі як Табаченко - радянські кар*єристи, які віддано будуть служити будь-якій владі, і рубати підлеглим пальці, коли шеф попросить підстригти нігті...
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Посилання за темою:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»