Охоронці президента застосували силу до журналіста СТБ Сергія Андрушка (+ФОТО)
15.06.2010 13:38

Охоронці президента Януковича застосували силу до журналіста каналу СТБ Сергія Андрушка. Про це повідомляє «Українська правда».

 

У коментарях ТК Сергій розповів, що  перебував на виставці «Агро-2010». Після виступу президента оператор СТБ пішов знімати Віктора Януковича, а журналіст затримався, щоб зібрати техніку (штатив, шнури).

 

«І коли я побіг за оператором, щоб продовжити свою роботу, мені перешкодила невідома людина, яку колеги ідентифікували як охоронця президента. Цей невідомий не представився, завадив моєму проходу. Після того, як я захотів його зняти на фото чи мобільний, щоб пізніше упізнати, він заломив мені руки, намагаючись забрати мобільний;  повалив мене на землю. До нього підбіг ще один невідомий, можливо,  також охоронець, і вони вдвох намагались забрати телефон, щось говорили, погрожували», - розказав він.

 

Коли невідомі побачили, що інцидент знімає оператор, вони відпустили Андрушка.

 

Зараз Сергій Андрушко чекає на  представників міліції, щоб зареєструвати цей випадок, як перешкоджання журналістській діяльності.

 

 

 

«Телекритика»

 

Фото - ІнтерМедіаКонсалтинг

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
Игорь - Ганже // 17.06.2010 11:40
:))) Извинятся ? Перед кем ? Вами ? Уж увольте. :)))) А экзамен вы сами будете сдавайте своему мужу на кухне. :))) Тем более, что есть такая пословица: "Правда глазки колет". Видимо ваш случай :))) Как и ваших коллег. То касается бана - вперед. У меня много возможностей писать под любым ай-пи. Только вот желания нет общаться с представителями одной из современных древнейших профессий. На счет Андрушки - примите экзамен лучше у него. Меньше дерьма будет в эфире.
woodyana // 17.06.2010 00:52
Пані Ганжа, можливо, Ігор справді не правий через форму, але не через суть. У цій новині ТК перегнула палку. Чому в Андрушка було взято коментар, а в представників охорони - ні? Тим більше, що коментарі читачів свідчать про те, що охоронець виявився не таким вже й монстром. Неозброєним оком видно, що ця новина взагалі незбалансована. тому спершу працйте над собо. а забанити завжди встигнете
наблюдатель // 16.06.2010 23:31
Прочтите ст.342, 343 УК Украины. Кроме прфессиональной деятельности журналиста есть еще и профессиональная деятельность других людей. Пусть Андрушко станет на ЖД рельсы перед поездом......., а потом организация "стоп цензуре" над останками тела предявит претензии железной дороге что локомотив перешкоджал профессиональной деятельности журналиста! Может не начальник УГО должен извиняться, а работодатель Андрушко за непрфессиональные действия журналиста - неумение работать на массовых мероприятиях, нерасторопность, некоммуникабельность.
Леся Ганжа - Игорю // 16.06.2010 16:44
Якщо не буде вибачень за "проститутки" - забаню IP і не увімкну до того часу, поки ви не здасте мені залік із правил коментування на ТК. ваш дед-лайн 17.00. дискусій з вами більше не буде.
Стаханов // 16.06.2010 16:44
Совкові бидлодегенерати з Донецька чи ще якого Херсона вирішили продемонструвати світу свою убогу логіку. ;) Це такий бидлошизофренічний дуалізм: сидів на зоні - круто, прийшов до влади - круто. Зекі - круто! Охоронці на вишках - ще крутіше! Чого ще чекати від нквдешно-зеківської породи? ;)
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Читайте також:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  17:10 28.07.2016
  Алексей Бондаренко для «Телекритики»