Припинити тиск на журналістів, не допустити репресій
22.05.2010 15:09
Заява громадського Руху «Стоп цензурі!» (+ ЗБІР ПІДПИСІВ)

 

У Києво-Могилянській академії на зустрічі представників медіагалузі «Медіадіагноз 2010» оприлюднено заяву громадського Руху «Стоп цензурі!». Текст, в якому оголошено про заснування руху й озвучено вимоги журналістів до влади, зачитав журналіст «Української правди» та хронікер «Шустер live» Мустафа Найєм.

 

Заява є відкритою до обговорення та підписання. Текст документу наводимо повністю.

 

Пропозиції щодо тексту вимог залишайте у коментарях або надсилайте на адресу info.telekritika@gmail.com. Щоб залишити підпис, увійдіть у меню «Приєднатися» наприкінці тексту.

 

 

 

 

 

 

Ми, журналісти України, заявляємо про початок громадського Руху «Стоп цензурі!»

Це  ініціатива українських журналістів та медійних громадських організацій щодо відстоювання свободи слова, запобігання встановленню цензури в Україні, перешкоджанню професійній діяльності журналістів та порушенню професійних стандартів при висвітленні суспільно-політичних питань. 

 

Рух «Стоп цензурі!» є реакцією на низку подій, які дозволяють стверджувати про посилення тиску та спроби запровадити цензуру в українських мас-медіа:

- систематичне ігнорування державними органами влади інформаційних запитів;

- відкриті листи журналістів центральних телеканалів «1+1» та СТБ проти втручання в редакційну політику, в яких наведено факти такого втручання;

- бездіяльність співробітників міліції, які стали свідками жорстокого поводження охоронців з журналістами Нового каналу під час подій в Українському домі в Києві;

- безкарність чиновника, начальника управління київської мерії, який грубо перешкоджав журналістам СТБ виконувати їхні професійні обов'язки;

- тенденційне переформатування складу Національної ради з питань теле- і радіомовлення, а також тиск на Нацраду з боку СБУ, голова якої має приватний інтерес до рішень Нацради;

- розформування Національної комісії з питань утвердження свободи слова при Президентові України.

 

Рух «Стоп цензурі!» не є політичною ініціативою та не підтримує і не підтримується жодною з політичних сил. Передбачається фіксоване членство у Русі всіх охочих взяти в його діяльності активну участь.

 

Головні напрямки діяльності Руху:

- захист професійних, трудових та громадянських прав всіх членів Руху, зокрема й підписантів заяв від журналістів каналів «1+1» та СТБ;

- протистояння будь-яким спробам запровадження цензури в українських ЗМІ, попередження   всіх спроб перешкоджання законній діяльності журналістів,  тиску на журналістів з метою примусу їх до самоцензури;

- проведення масштабної довгострокової публічної кампанії проти цензури та перешкоджання  професійній діяльності журналістів із залученням найширшого кола громадських організації та громадських активістів з України та світу;

- моніторинг ситуації з дотримання професійних стандартів у теленовинах всіх провідних телеканалів країни, оперативне оприлюднення фактів замовчування та маніпуляції важливих для суспільства тем та фактів;

- сприяння розвитку саморегуляції медійної галузі.

 

Ми заявляємо про неприпустимість будь-якого тиску, цензури чи іншого незаконного втручання у роботу українських журналістів як з боку влади, так і з боку власників і топ-менеджменту ЗМІ.

 

Ми, учасники громадського руху «Стоп цензурі!», вимагаємо від влади та власників ЗМІ виконання наступних вимог, що є необхідними умовами для забезпечення свободи слова в Україні:

1) Припинити тиск на журналістів.

2) Не допустити репресій та звільнень під приводом «масштабної реструктуризації» тих журналістів, які публічно заявили про цензуру та тиск, забезпечити дотримання їх законних прав.

3) Змінити правила формування та оновити склад редакційних рад телерадіоорганізацій (ТРО) із забезпеченням реальної ваги в них журналістів. Оприлюднити редакційні статути, які б відображали редакційну політику ТРО та ліцензійні вимоги до її діяльності.

4) Зафіксувати законодавчо, що телерадіомовлення - це суспільно відповідальний бізнес. Власники не мають права вимагати спотворювати новини, замовчувати інформацію, підігравати будь-якій політичній силі чи посадовій особі, а також лобіювати власні бізнес-інтереси.

5) У зв'язку з суспільною відповідальністю медіабізнесу, власники зобов'язані забезпечити створення власного інформаційного продукту телерадіоорганізації працівниками цієї телерадіоорганізації.

6) Забезпечити права на доступ до інформації. Депутатам ухвалити у Верховній Раді України, а Президенту підписати законопроект «Про доступ до публічної інформації».

7) Підтримати кандидатів до складу Національної Ради з питань телебачення і радіомовлення, яких висунуто громадськими організаціями та підтримано журналістською спільнотою.

 

З метою подальшого моніторингу ситуації у медійній сфері учасники громадського Руху «Стоп цензурі!» створюють Громадську раду «Стоп цензурі!». Це тимчасовий координаційний орган щодо  контролю свободи слова в Україні та протидії цензурі.

 

 

Рух «Стоп цензурі!» відкритий для приєднання для всіх українських журналістів, експертів, аналітиків та представників широких кіл громадськості, які поділяють наші цінності, мету та підтримують вимоги.

 

 

Нагадаємо, зустріч представників медіагалузі, присвячена боротьбі з цензурою в Україні проходить Києво-Могилянській академії. На зустрічі відбувається обговорення проблем інформаційного простору України (дискусія «Медіадіагноз: вірус цензури»), заяв журналістів «1+1», СТБ та інших, які заявили про цензуру та тиск,  а також заплановане проведення установчих зборів Громадського руху «Стоп цензурі!»

 

У залі близько 200 учасників. Серед присутніх Олександр Мартиненко, Вахтанг Кіпіані, Віталій Гайдукевич, Віталій Портніков, Сергій Лещенко, Мустафа Найєм, Соня Кошкіна, Святослав Цеголко, Юлія Банкова, Сергій Андрушко, Наталка Соколенко, Жан Новосельцев, Тарас Петрів, Ілона Довгань, Андрій Куликов, Діана Дуцик, Іванна Коберник, Єгор Соболєв та багато інших.

 

«Телекритика»

Приєднатися:

Шановні читачі! У зв`язку зі зловживаннями опцією для додавання підписів форму реєстрації було змінено. Просимо надсилати дані (ім`я та прізвище, назва організації, контактний телефон) на e-mail  info.telekritika@gmail.com.

 

Приєдналися:

 

1. Сергій Андрушко, СТБ

2. Микола Рябчук, письменник

3. Єгор Соболєв,  «Свідомо»

4. Наталія Лигачова, «Телекритика»

5. Костянтин  Стрельцов, «ЧасОк»

6. Н. Преображенська, газета «Освіта та кар'єра»

7. Тетяна Чорновол, «Лівий берег»

8. Соня Кошкіна,  «Лівий берег»

9. Євген Іхельзон 

10. Юлія Банкова,  Перший національний

11. Мар'яна Закусило, «Телекритика»

12. Наталя Соколенко,  СТБ

13. Осман Пашаєв, СТБ

14. Олена Гайван, СТБ

15. Анастасія  Станко, Перший національний

16. Дмитро Іванов, незалежний журналіст

17. Тетяна Шпайхер

18. Анастасія  Береза, «Голос UA»

19. Ігор Кримов, Перший національний

20. Наталя Гуменюк

21. Михайло Прудник

22. Світлана Заліщук,  «Центр UA»

23. Світлана Тучинська,  Kyiv Post

24. Олена Коркодим, «Телекритика»

25. Кутєпов Богдан, "Дуся"

26. Баранівська Марина, «Телекритика»

27. Павло Булгак , Київська незалежна медіа-профспілка

28. Чирва Вікторія, незалежний журналіст

29. Стельмашова Богдана Сергїївна, незалежний журналіст

30. Боковня Тетяна Володимирівна, журнал "Тайны звезд"

31. Леся Ганжа, "Телекритика"

32. Остап Кривдик, фрілансер, член Комітету КНМП

33. Євгенія Мотрич, "СІТІ"

34. Денис Давидов, незалежний журналіст

35. Віктор Каспрук, політолог і журналіст

36. Владислав Синяговський, блогер, НМПУ

37. Галина Койнаш

38. Акім Галімов, Інтер

39. Юрій Конкевич, головний редактор, "Сім`я і дім"

40. Скорик Михайлина, Левый берег

41. Жан Новосельцев, 1+1

42. Григорій Жигалов, 1+1

43. Ілона Довгань, 1+1

44. Мирослав Откович, 1+1.

45. Куфрик Богдан, Експрес

46. Кудімов Сергій, 1+1

47. Наталка Данькова, "Телекритика"

48. Коляда Светлана,телеведущая,продюсер

49. Олег Корнієнко журналіст

50. Пилипець Дмитро Юрійович, громадський діяч (Харків)

51. Прокопчук Федір, "Шустер-live"

52. Жарких Денис Юрійович

53. Діана Дуцик, журнал "Главред"

54. Андрій Куликов, журналіст

55. Олена Притула, "Українська правда"

56. Сергій Лещенко, "Українська правда"

57. Мустафа Найем, "Українська правда"

58. Тарас Петрів

59. Леся Вакулюк, Інтер

60. Борис Скуратівський, незалежний журналіст

61. Скидан Володимир Анатолійович (DuPont Ukraine)

62. Аронець Олександр, громадсько-політичний діяч, журналіст газети "Свобода"

63. Денис Масліков, редактор ТСН.ua

64. Олександр Оськін, громадський діяч

65. Кравченко Максим - юрист

66. Руслан Сенічкін

67. Андрій Ганус, "Експрес"

68. Олена Геда, "Комерсант-Україна"

69. Людмила Тютюн, дизайнер, приватний підприємець

70. Вініченко Владіслав Ігорович

71. Костянтин Квурт (МГО "Інтерньюз - Україна")

72. Соломко Ірина, журнал "Корреспондент"

73. Шеляженко Юрій Вадимович (редактор газети "Правдошукач")

74. Якімечко Анатолій Анатолійович, директор ТОВ "Аероконд"

75. Астраускас Людмила Єрофеївна, приватний нотаріус

76. Чистилін Володимир Іванович, газета "Главное", м. Харків

77. Іванов Борис,"1+1"

78. Малеев Константин Сергеевич. Издательство "Стилос".

79. Микола Шейко, "Український тиждень"

80. Діденко Юрій "Український південь"

81. Дмитро Добродомов, "Інформатор"

82. Вєтров Олександр Васильович, член НСЖУ, депутат Черкаської обласної ради

83. Аліна Пастухова, "Український Тиждень"

84. Анна Кокоріна-Ніколаєнко, "Центр журналістських розлідувань"

85. Ольга Токарюк, Інтер

86. Сергій Мокрушин, "Центр журналістських розслідувань"

87. Анна Андрієвська, "Центр журналістських розслідувань"

88. Катрич Василь, інженер

89. Грабовський Сергій, публіцист

90. Лащ Андрій Геннадійович, Розмовне радіо

91. Дмитро Гнап, журналіст, громадський активіст

92. Олена Гнесь, Інтер

93. Валентина Самар, "Дзеркало тижня"

94. Ігор Каневський, громадський діяч (Харків)

95. Король Сергій Іванович, незалежний журналіст

96. Мотрич Юлія Віталіївна (ведуча, Перший національний)

97. Чернюк Андрій

98. Андрій Окара

99. Анна Леонова "Розмовне Радіо"

100. Мица Роман Геннадійович (фізик)

101. Роман Кульчинський, редактор, ZaUA.org

102. Дарка Чепак, Савік Шустер Студія

103. Катрич Василь, інженер

104. Солодько Павло Володимирович (редактор)

105. Богданна Мартиник Експрес

106. Сілін Сергій, журналіст

107. Оля Піліщук -- "Експрес"

108. Гарагуц Олена, головред газети "Лица" (Дніпропетровськ)

109. Андрій Сайчук, ТВІ

110. Ольга Годовенко, журналіст, канал Южнеського телебачення

111. Циба Тетяна, прес-служба УНП

112. Володимир Мула, головний редактор сайту TeleProstir.com

113. Рудич Ігор Іванович (редактор сайту bezopasnost.org)

114. Брук Дмитро Вадимович, Інтернет-портал "Главное", викладач кафедри телерепортерської майстерності

115. Мирослава Барчук, 5-ий канал

116. Чайка Роман Ярославович, 5 канал

117. Тетяна Коваленко, 1+1

118. Кристина Бердінскіх, журналіст журналу "Корреспондент

119. Дмитриченко Сергій, портал "Аратта. Вікно в Україну", головний редактор

120. Ніцович Роман Ігорович (редактор UA-Energy.org)

121. Довженко Отар, «Телекритика»

122. Микола СУХОМЛИН, медіа-експерт, м. Харків

123. Почтар Мар'яна Володимирівна (OperNews.com)

124. Євген Маслов, "Главное", Харьков

125. Олег Оленюк, головний редактор тижневика "Новий час" (м.Київ)

126. Марія Жартовська, журналістка

127. Кіпіані Вахтанг, журналіст

128. Остапа Світлана, оглядач "Телекритика"

129. Іван Лисенко, ІА "Правиця"

130. Ткаченко Тарас

131. Хіжніченко Максим Олегович, інформаційний портал zamkova.info

132. Теліженко Сергій Анатолійович, науковий співробітник, Інститут археології (Кримський філіал)

133. Колодій Іван Йосифович - прес-секретар БЮТ в Закарпатській області

134. Оксана Шкодзінська, журналістка

135. Попович Олена Євгенівна - незалежний журналіст

136. Микола Крентовський м.Хмельницький

137. Шевлюга Г. - УКРАЇНКА

138. Вікторія Сюмар, Інститут масової інформації

139. Кривохиж Олексiй Олександрович (системний адмiнiстратор)

140. Тивончук Юрій Вікторович - фотожурналіст

141. Роман Сухан, 5 канал

142. Альошин Антон (журналіст, перекладач м.Донецьк)

143. Айвазовська Ольга Павлівна

144. Олена Кулигіна, Релігійно-інформаційна служба України

145. Скорик Михайло, журналіст (Дніпропетровськ)

146. Азад Сафаров, 5 канал

147. Сердюк Олександр

148. Ірина Бекешкіна, соціолог

149. Михайло Глуховський, редактор DELFI

150. Cемиволос Валерій, вільний журналіст

151. Туров Віктор Петрович, доцент 152. Мацука Олексій, "Новини Донбасу"

153. Наталка Полинкова, ТВі

154. Бабкіна Ірина Костянтинівна, головний редактор журналу "Про меблі"

155. Артем Фурманюк, интернет-видання PRO-TEST

156. Ганна Гомонай, Інтер

157. Прикордонний Василь, звукорежисер 

158. Віктор Козоріз, прес-центр "Майдан свободи" (м. Харків)

159. Оксана Трокоз, газета "20 хвилин"

160. Катерина Лаба, Інститут розвитку регіональної преси

161. Орел Вікторія, журналістка ТРК "Чорноморська"

162. Андрій Шевченко; журналіст, Центр суспільних медіа

163. Олексій Мазур, інтернет-сайт "Спецкор" (Дніпропетровськ)

164. Андрій Яніцький, Київська незалежна медіа-профспілка, газета "Лівий берег"

165. Десятерик Дмитро Валентинович, газета "День"

166. Віталій Чижов, директор радіостанцій Радіо Плюс, RMX, Є радіо

167. Євген Глібовицький, pro.mova

168. Марина Шкуропат, незалежний продюсер

169. Яків Носков, "1+1"

170. Сергій Галетій, незалежний оглядач з питань культури

171. Володимир Ханас, Асоціація гендерних журналістів "КавкАзія"

172. Сергій Зінченко,  "Промінь Просвіти", м. Кривий Ріг

173. Євген Спежаков, "Верже", Запоріжжя

174. Олександр Згоранець, відповідальний секретар газети "Волинь-нова", Луцьк

175. Вадим Гладчук, редактор опозиційного Інтернет-видання Sprotiv.org

176. Олексій Ярославцев,головний редактор IA "Поряд з вами" 

177. Олена Львова, "Коментарі"

178. Юрій Луканов, вільний журналіст, голова Комітету КНМП

179. Олег Головатенко, "Високий Вал"

180. Гопко Ганна, журналіст журналу "Листи до приятелів", позаштна кореспондентка газети "День", громадська активістка 

181. Ольга Кашпор, 1+1

182. Тарас Кузьо

183. Віталій Мороз, керівник програм з нових медіа МГО "Інтерньюз-Україна"

184. Роман Спiрiдонов журналист ТРК "Чорноморська"

185. Зоя Казанжі, журналіст, Одеса

186. Катерина Даніліна, газета "Мелитопольские ведомости"

187. Олександр Чекмишев, голова комітету "Рівність можливостей"

188. Сергій Фурманюк, журналіст, редактор "Громадської  правди", Донецьк

189. Катерина Фурманюк, власкор газети "Аспект" (НПГУ) у Донбасі

190. Антон Фурманюк, редактор Сalcionews.net 

191. Марина Бердичевська, "АиФ в Украине", "Телекритика"

192.Віталий Дехтярьов, генеральний директор компанії "FM-TV"

193. Денис Богуш

194. Нестеренко Оксана, Харківська правозахисна група

195. Свiтлана Овсянiк, журналiст, Одеса

196. Тимчук Дмитро Борисович, головний редактор інтернет-проекту "ФЛОТ2017"

197. Константин Григоренко, "ОБРІЇ ІЗЮМЩИНИ"

198. Игорь Пох, еженедельник "Партнёр информ", Николаев

199. Дмитро Юрійович Трунов

200. Станіслав Фещенко, журналіст, ТВІ

201. Прокопенко Константин Илларионович, "kastingTV.com.ua"

202. Андрій Попович

203. Євген Булавка, журналіст

204. Роман Шрайк, "Дурдом.in.ua"

205. Севастьянов Олександр, редактор газети "Справедливый Крым" (Сімферополь)

206. Андрій Філіппський, головний редактор газети «Репортер» (Івано-Франківськ)

207. Христина Поліщук, кандидат політичних наук, Львів

208. Сидоров Сергій Сергійович, власкор ІА "РБК-Україна" в Запорізькій області

209. Олена Анісімова, журналіст, "Незалежне телебачення Севастополя"

210. Колодистий Віталій Іванович, студент 4 курсу Дніпропетровского університету економіки та прав

211. Тамара Акіменко, шеф-редактор служби інформації "Независимого телевидения Севастополя"  

212. Володимир Коркодим, журналіст  

213. Михайло Юрійович Булах, президент громадської організації "Рух Михайла Булаха За справедливість"

214. Мирослав Ватащук, редактор відділу новин Волинського інформаційного порталу OnLine 

215. lван Ладан, тернопільська інтернет-газета "Про все"

216. Ігор Кондратюк, телеведучий та продюсер, продакшн-компанія «Студія В.І.К.»

217. Бузак Тарас Олександрович, редактор сайту "Херсонська правда"

218. Олег Гавриш, спеціальный кореспондент «КоммерсантЪ» (Україна)

219. Валерій Кузнєцов, журналіст

220. Ігор Войцеховський, видавництво "Популярные Ведомости"

221. Кирило Лукеренко, НТН

222. Алім Алієв, аналітик pro.mova

223. Ігор Січовик, письменник. 

224. Анна Маркевич, редактор новинного порталу "Вгороде" (Луганськ)

225.Олексій Блюмінов, журналіст, громадський діяч, редактор газети "Трудовой фронт" (Луганськ)

226. Олександр Саляєв, газета "Інформатор", Донецька обл.

227. Ігор Чайка, студія медіа-проектів "Вартові демократії"

228. Андрій Лепак, інформаційно-правовий центр «Наше право» (м.Львів)

229. Юка Гаврилова, член комітету КНМП

230. Сенченко Андрій, редактор, «Преступности.НЕТ»

231. Андрій Деркач, кореспондент газети "Азадлиг" (Баку, Азербайджан) в Україні

232. Тетяна Козирєва, журналістка

233. Ребенчук Олександр Іванович, телеоператор, член НСЖУ, м. Одеса 

234. Зоя Загородня, журналістка

235. Оксана Тупальська, 5 канал

236. Ярина Скуратівська, НРКУ, радіо Ера

237. Віталій Буряк, вільний журналіст, НМПУ (Луцьк)

238. Ветошкін Андрій, "1+1"

239. Володимир Гребьонкін, головний редактор інтернет-видання "Скандальный Житомир"

240. Анастасія Розлуцька, журналістка 

241. Владислав Волошин, журнал "Військо України"242.Iрина Биля-Сабадаш, кандидат юридичних наук, викладач НЮАУ iменi Ярослава Мудрого (Харкiв)

243. Руслан Коцаба, інтернет-телебачення «Народне ОКО» (Івано-Франківськ)

244. Олександр Аргат, 5 канал

245. Владислав Пучич, незалежний журналіст, громадський діяч 

246. Катерина Ботанова, онлайн видання про сучасну культуру korydor.in.ua, Фундація ЦСМ

247. Світлана Березівська, "1+1"

248. Дана Ганус, головний редактор журналу "Майже одружені"

249. Ярослав Кобзар, "Твоя Територія"

250. Поліна Михайленко, Науково-інформаційний центр "Екологія. Жінка. Світ."

251. Захар Федорак

252. Жорж Попов, "Вечірні Вісті"

253. Тарас Шевченко, Інститут Медіа Права

254. Максименко-Довгич Жанна, вільний журналіст

255. Максименко Дмитро, фотограф, креативной директор дизайн-студії Belka & Strelka

256. Іванович Юрій, менеджер ТОВ «Нокіан Шина»

257. Попкова Кристина, Черноморская телерадиокомпания, АР Крым

258. Амарандо Галина, Черноморская телерадиокомпания, АР Крым

259. Алла Лазарєва, журналіст

260. Жанна Ляшенко, журналіст, "Правда Херсонщини"

261. Борис Брагинський, телекомпанія "Приват ТБ Дніпро" (9 канал), Дніпропетровськ

262. Ірина Герасимова, 5 канал

263. Оксана Синицька, ІМІ

264. Анна Огняник, ІМІ

265. Тетяна Печончик, УНІАН-Права людини

266. Тетяна Якубович, Радіо-Ера

267. Володимир Єрмоленко, "Інтерньюз-Україна"

268. Евгений Гендин, автор и муз.руководитель Театра "КВН ДГУ", Днепропетровск

269. Наталка Фіцич, "Закрита зона"

270. Володимир Ар'єв, журналіст

271. Андрій Галег, редактор сайту politic.kiev.ua

272. Ігор Коркодим, оператор

273. Вадим Никифоров, "Черноморская" ТРК, Симферополь

274. Олег Климчук, журналіст, Перший національний 

275. Наталія Склярська, співробітник PR агенції

276. Галина Усатенко

277. Владислав Івченко, заступник головного редактора газети "Данкор", Суми

278. Святослав Сурма, видавець, Дрогобич

279. Iван Неживий, редактор вісника "У Хвастові", Київщина

280. Юрій Самсон, головний редактор "Газети "Зелена планета" 

281. Ірина Бондаренко, журналіст, бюро "Свідомо"

289. Олександр Панченко, ведучий інформаційних програм Національної радіокомпанії України

290. Євген Самойленко, ТРК «Україна»

291. Ігор Бартків, газета «Громадянське суспільство»

292. Олександра Соловйова. Телеканал "Житомир"

294. Інна Боднар, кореспондентка ТСН (1+1)

295. Руслан Кавацюк, журнал "Країна"

296. Алексей Игнатьев, старший редактор, телекомпания "Академ - TV", Сумы

297. Дмитро Чоповський, юрист Інституту масової інформації

298. Мар'яна Бухан, СТБ 

299. Сергій Воропаєв, ІА УНІАН

300. Тетяна Нестерчук, літературний редактор, Телекритика

301. Микола Шиманський, дизайнер, Телекритика 

302. Олексій Кривошеєв, журналіст, редактор газети "ОГО"

303. Лілія Гунько, блоггер ЖЖ - http://liliya-108.livejournal.com/

303. Сергій Шараєвський, директор студії "Правда PRO"

304. Ігор Стокоз, фірма "Утілсервіс", заступник генерального директора 

305. Радченко Юрій, "Профспілкові Вісті", головний редактор

306. Сергій Нечипоренко, програміст

307. Наталя Бандюк, газета "Зелена планета" 

308. Антон Максимов, журналіст, видавництво "Фіто"

309. Ірина Ярчук, газета "Зелена планета", журналіст

310. Степанченко Анастасія Ігорівна

311. Бобровнік Юрій, голова МГО "Незалежна асоціація молоді"

312. Юлія Хомюк, директор видавництва "Фіто"

313. Олександр Сумець, головний редактор газети "Зміївський кур`єр", Харківська обл.

314. Інна Ковалів, журналіст, газета "Новая"

315. Олександра Мітіна, СТБ

316. Бірюков Руслан Валерійович, заступник голови координаційної  ради громадсько  організації, "ГРАД- Кривий Ріг"

317. Наталія Тимків, блогер ЖЖ, http://raphnana.livejournal.com/

318. Ольга Гіржева, редактор "Савік Шустер Студія"

319. Олександр Новосад, політолог, політичний оглядач

320. Алла Євдокимова, АТН, Харків, atn.kharkov.ua

321. Лілія Дроздик, Інститут Медіа Права.

322. Анатолій Король, Інститут Масової Інформації 

323. Лимаренко Тетяна Олександрівна,газета"Нова молодь Черкащини"

324. Лимаренко Володимир Олександрович,газета "Нова молодь Черкащини"
325. Меженов Олександр Олександрович,газета "Нова молодь Черкащини"
 
326. Сакун Юлія Олександрівна,газета "Нова молодь Черкащини"

327. Михеев Денис Викторович, МК-Дистрибьюшн

328. Юрій Зущик, журналіст

329. Евгений Боровских, АТН, Харьков

330. Олександр Тихонов, телекомпанія АТН, Харків 331. Анна Черемнова, АТН, Харьков

332. Владимир Пославский, журналист

333. Юрій Дуркот, перекладач, журналіст, Львів

334. Катерина Абашина, эколог, г. Харьков

335. Гопко Ганна, журналіст журналу "Листи до приятелів" (http://www.lysty.com.ua/) , позаштний кореспондент газети "День", громадська активістка

336. Світлана Сірик, АТН, Харків

337. Марина Ніколаєва, редактор відділу розслідувань, АТН, Харків

338. Денис Анатолійович Хорошун, 36 років. Сценарист. ООО "12 авторов". м. Челябінськ-Москва, Росія.

339. Галина Шподарева, АТН, Харьков

340. Ольга Сушко, юрист Інституту Медіа Права

341. Левочка Денис, ответственный за сайт npg.org.ua,

342. Калитвенцев Сергей, газета "Шахтер", г. Краснодон, Луганской области

343. Анатолій Дедик, пенсіонер, Суми

344. Наталія Болховська, Вінницький прес-клуб, журналіст

345. Віталій Карпенко, заслужений журналіст України, головний редактор "Вечірнього Києва" 1985-2000 років

346. Душко Тимур Валерійович, незалежний журналіст, www.bessporno.blox.ua

347. Григорій Ховрах, сценарист

348. Наталя Дмитренко, журналіст

349. Ольга Волошина, домогосподарка

350. Коцюруба Ольга, юрист, викладач ЛНУ ім.І.Франка

351. Валерій Говгаленко, редактор газети "Подробности", Севастополь

352. Ольга Бічева, журналіст

356. Дмитро Тузов, ТОНІС

357. Ігор Дармостук, журналіст, голова виконкому Київського обласного громадського руху "Разом із тобою"

358. Поліна Овсяннікова, журналіст, керівник прес-служби Київського обласного громадського руху "Разом із тобою"

359. Марія Алєсіна, журналіст, PR-менеджер Київського обласного громадського руху "Разом із тобою"

360. Назар Бекетов, голова Львівської обласної організації Європейська партія України

361. Івахно Ольга Юріївна, «Експерт-Україна»

362. Іванніков Михайло Ігоревич, сайт www.vystuel.com.ua

363. Небувайло Алла Йосипівна, Харківська область, місто Куп`яньк

364. Орлова Олександра Валеріївна, Інститут журналістики

365. Парфенюк Анатолій Дем`янович, пенсіонер, с. Жуківка, Київська обл.

366. Івашина Олена Олександрівна, Укррадіо

367. Шульга Олена Володимирівна, "Слово просвіти", Київ

368. Жетепко Марина Іванівна, Інститут журналістики 

369. Вершиніна Маргарита Михайлівна, Київ

370. Михайлівна Оксана Павлівна, ТРК «Київ»

371. Власков Ілля Вікторович, bigmir.net, Київ

372. Тоагенюк Людмила Олегівна, Київ

373. Михайлова Аліна Олександрівна. «Український історичний журнал», Київ

374. Приступенко Тетяна Олегівна, заступник директора Інституту журналістики 

375. Чорногуз Ярослав Олегович, Національна капелла бандуристів

376. Нестеренко Андрій Анатолійович, Перший діловий

377. Перерва Леоід Григорович, пенсіонер

378. Макаренко Анна Олександрівна,  Інститут журналістики 

379. Гончар Оксана Леонідівна, ІА "Наш Продукт", Київ

380. Марченко О.М., НТКУ

381. Акулін Сергій Валерійович, «Рекламапорт», Київ

382. Бабенко Валентин Павлович, пенсіонер

383. Ліпінська Світлана Мирославівна, НБУ, Київ

384. Черешинська Наталія Миколаївна, безробітна, заслужений журналіст України

385. Іллюк Федір Кузьмович, видавництво «Юрічком Інтер»

386. Кобзар Ярослав Олегович, Інститут журналістики, «Твоя територія»

387. Підвисоцький Володимир Ананійович, пенсіонер

388. Ваверчак Неля Володимирівна, Київ

389. Завгородня Олена Василівна, Українська студія хронікально-документальних фільмів

390. Мостова Анна Василівна, Київ

391. Куцай Ярослава Олександрівна, "Твоя територія", Інститут журналістики

392. Лежньова Катерина Андріївна, ЗОДТРК Запоріжжя

393. Руденко Валентина Василівна, Дитяча поліклініка 2

394. Романенко Оксана Петрівна, Інститут журналістики

395. Скуленко Михайло Іванович, Запорізький класичний університет

396. Корінь Дарина Андріївна, Інститут журналістики  

397. Соколова Катерина Олександрівна, Інститут журналістики  

398. Слободенюк Олена Олегівна, Інститут журналістики  

399.  Хоменко Ілляна Володимирівна, Київ

400. Смічова Владислава Михайлівна, газета "Сегодня"

401. Галушко Костянтин, прес-секретар

402.  Шевчук Леонід Дем`янович , Стиль CW, Київ

403. Беспалов Ігор Олегович, типографія, м. Київ

404.  Журило Ірина Сергіївна, Інститут журналістики

405. Зезюлін Дмитро Олександрович, газета "По-українськи"

406. Свистунов С. Донецьк, АИ "Группа Форто"

407. Говоруха Володимр Васильович,"Урядовий Кур"єр"

408. Петрів Любава Тарасівна, студентка Інституту журналістики  

409. Ольга Вікторівна Гресько, викладачка Інституту журналістики  

410. Нечипорук Аліса Миколаївна , Київ

411. Нестеряк Юлія Миколаївна , викладачка

412. Блохін Іван Сергійович, незалежний журналіст

413. Карась Анатолій Андрійович, член Спілки кінематографістів, м. Київ

414. Іллюк Надія Олексіївна, Агенство "ЮН Прес"

415. Загороднюк Андрій Сергійович, ДСШ №118, "Всесвіт", м.Київ

416. Маціпура Наталя Миколаївна

417. Чорний Василь Георігійович, Газета "ВВС", редактор

418. Новікова Анастасія Сергіївна, Київ

419. Демченко Олексій Анатолійович, "Перший діловий"

420. Топала Вікторія Володимирівна, студентка, м. Київ

421. Багнюк Андрій, "Україна молода", запоріжський власкор

422. Галій Тарас Володимирович, ТРК "Радіо Ера"

423. Міхальов Микита Констянтинович, студент Інституту журналістики

424. Харевич Ольга Сергіївна, студентка Інституту журналістики

425. Дорошенко М.І., редакція газети «Україна молода»

426. Гаркуша Анатолій Миколайович, журнал «УкравтоСервіс» Київ

427. Калацинський Ростислав Юрійович, cтудент

428. Шевченко В.В., портал vkurse.ua Київ

429. Тян Ганна Едуардівна, студентка, м. Київ

430. Шубіна Вероніка Сергійвна, м. Київ, студентка

431. Малинка Володимир Євгенійович, студент Інституту журналістики КНУ ім Т Шевченка

432. Дармостук Ігор Володимирович, м. Київ, громадський рух "Разом із тобою"

433. Бабко Альона Олександрівна, студентка Інституту журналістики

434. Новікова Євгенія Святославівна, журнал Elle

435. Євтушок Марія Сергійвна, студентка Інституту журналістики

436. Федорина Алла Олексіївна, м. Суми, власкор газети «Україна молода»

437. Чечель Наталія Іванівна, студентка, м. Київ

438. Брязгунов Ю.А., м. Київ,  "Молодь України"

439. Жиліна Людмила Іванівна, член НСНУ,  м. Київ

440. Коломоєць Ольга Вікторівна, студентка

441. Cарнов Олексій Ігорович, юрист, Київ

442. Брязгунов (Хоменчук) Валентина, журнал «Будмайстер»

443. Яремчук Олександра Іванович, м. Вінниця газета обласної ради "Вінниччина"

444. Соловтів Олександр Федорович, «Сільські вісті»

445. Береcт П.М., газета «Экономические Известия»

446. Святослав Козак, режисер, Новий канал

447. Эмілія Фролова, журналістка

448. Катерина Палієнко, редактор сайту www.bezbrehni.com

449. Олександер  Башук, адвокат адвокатського об'єднання «Український адвокат»

450. Юрій  Дідовець, адвокат адвокатського об'єднання «Український адвокат»

451. Виктор Медведь, редактор правозащитной газеты "Взаимопомощь"

452.  Лариса Заливна, Луганська обласна громадська правозахисна жіноча організація "Чайка", голова правління

453. Дмитро Лиховій, газета "Україна молода"

454. Леся Шовкун, газета "Україна молода"

455. Оксана Пашкевич, головний редактор журналу "ВиноГрад" 

456. Маша Томак, "День"

457. Галина Кучеренко, голова Дніпропетровської обласної громадської організації "Народний контроль"

458. Сергій Брунь, незалежний журналіст

459. Оксана Приходько, "Європейська Медіа Платформа"

460. Христина Коцiра, ICTV

461. Микола Коробко, правозахисник, журналіст, м. Кривий Ріг, міське об'єднання ВУТ "Просвіта" ім.Тараса Шевченка

462. Олена Маковій, редактор радіомовлення Криворізького міського державного об'єднання телебачення і радіомовлення, м. Кривий Ріг. 

463. Петро ЛИСЕНКО, портал українських офіцерів - СПІЛКА ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ, м.Кривий Ріг, полковник.

464. Вячеслав БІЛОУС, голова Веукраїнської громадської організації СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ, м.Київ, полковник

465. Богдан Варич, юрист

466. Руслан Саханда, провідний інженер "РКІ-Консалтинг"

467. Михайло Іванов, редактор інтернет-проекту "Вся Україна".

468. Стукало Олексій, гостьовий редактор "Савік Шустер Студія" 

469. Подкопаєв Олег Миколайович, журналіст газети "Батьківщина"

470. Бондаренко Сергій Сергійович, 1985 року народження, юридична фірма "VERITAS"

471. Лідія Гливинська, гостьовий редактор "Савік Шустер Студія"

472. Матвій Нікітін, Національна спілка журналістів

473. Богдан Буткевич, кореспондент відділу розслідувань журналу "Український Тиждень"

474. Макар Максим, газета "Шлях Перемоги"

475. Вікторія Кобиляцька, незалежна журналістка, Черкаси

476. Борисенко Микола Іванович, редактор газети "Кримське слово", Сімферополь

477. Кость Миколайчук-Романків, http://kostiantyn7.livejournal.com/1162.html

478. Тарас Волянюк, Фотолента/PHL, Тернопіль
479. Олена Олійник, "Газета "Зелена планета"

480. Ірина Плехова, директор Інформаційної агенції культурних індустрій

481.  Шатіло Дмитро Миколайович, директор  інтернет-клубу "Gig@byte", член ВГО "Громадянська позиція", капітан запасу, АР Крим, м. Ялта

482. Болюк Олег, AdMe-Україна, керівник

483. Анна Королишин,Івано-Франківсь

484. Богдан Харахаш 

485. Віталій Селик, незалежний журналіст
486. Валерій Десятник, незалежний журналіст
487. Юрій Комаров, оператор

488. Галина Скибньовська, телеканал "Інтер"

489. Андрей Чеботарев, журналист Trust.ua, блоггер, ludovikxiv.livejournal.com

490. Марина Данилюк, незалежний журналіст

491. Оксана Форостина, консультант з комунікацій, компанія pro.mova

492. Марія Климчак - радіо Українська Хвиля, Чикаго, США

493. Михайло Климчак - радіо Українська Хвиля, Чикаго, США
494. Ярина Климчак, журналіст, Чикаго, США  

495. Галина Миць, головний редактор газети "ВО Свобода" 

496. Сергей Курмоярцев, аспирант кафедры Истории Украины, ЮНПУ им.К.Д.Ушинского

497. Леся Федів, журналіст, Львів

498. Юрій Сиротюк, керівник прес-служби ВО "Свобода"

499. Заїка Євген Михайлович, виконавчий директор Суспільно-аналітичного центру "SWOT"

500. Сергій Наумук, редактор відділу сільського життя газета "Волинь-нова", м.Луцьк

501. Ніна Падун - Асистент до справ контактів зі Сходом, HLI - Europa

502. Ільків Тарас Євгенович, старший редактор Кореспондент.net-Бизнес

503. Петро Кобевко, шеф-редактор газети "Час", депутат Чернівецької
обласної ради

504. Надія Вірна, журналістка газети "Час", ІМІ

505. Наталія Брянська, журналістка газети "Час"

506. Андрей Клименко, член НСЖУ, главный редактор интернет-портала "Большая Ялта News", http://www.bigyalta.com.ua/
507. Татьяна Гучакова, член НСЖУ, руководитель проекта "Черноморские новости", http://www.bigyalta.com.ua/black-sea-news

508. Володимир Притула, журналіст, м.Сімферополь

509. Владислав Савенок, "Українські Новини", Чернігівська незалежна медіа-профспілка 

510. Наталі Ромашова, журналістка

511. Світлана Сененко, незалежна дослідниця, журналістка, жж-блогер

512. Наталія Фeдущак, Kyiv Post

513. Ольга Ляснюк, письменниця, журналістка

514. Тетяна Татомир, газета "Джерела Трускавця"

515. Любомир Поливка, газета "Джерела Трускавця"

516. Орест Лещишин, газета "Джерела Трускавця"

517. Мар`яна Лужецька, газета "Джерела Трускавця"

518. Марія Кириленко, публіцист

519. Андрій Широченков, випусковий режисер «Савік Шустер Студії»

520. Владислав Майструк, випусковий редактор «Савік Шустер Студії»

521. Аблицова Светлана Викторовна

522. Середа Валентин Матвеевич

523. Олександр Арбузов, тижневик «Коментарі»

524. Скакодуб Андрій Васильович, Громадська організація "Ладижинська громадська рада"

525. Віктор Мішковський, громадянин України, дипломований інженер

526. Андрій Лохматов, Миколаївська молодіжна газета "Газета ТЕМА"

526. Ярослав Чорнозуб, політичний експерт 

527. Надія Луценкіна, Молодіжна Асоціація Громадських Ініціатив, Єнакієве

528. Скворцов Олег, выпускающий редактор журнала Promotion Time (Севастополь)

529. Анастасія Світлевська, вільний журналіст, м. Луганськ

530. Ольга Бондаренко, 5 канал

531. Павло Островський, журналіст, газета "Наша Дружківка", Донецька обл.

532. Твердова Валентина Андріївна, пенсіонерка, Миколаївська область                                                                                                                                           

533. Супруненко Микола Григорович, пенсіонер, місто Снігурівка

534. Людмила Витязь, журналист, "Новости", Днепропетровская ОГТРК

535. Надія Попадюк, Голова Закарпатської обласної організації ВМГО "Молодіжний Європейський Рух"

536. Ігор Котелянець, газета "Рост", м. Енергодар, Запорізька обл.

537. Галина  Єреміца,Чернівецька обласна громадська організація "Європейський Рух", вільна журналістка, м. Чернівці

538. Дмитро Литвиненко, СТБ

539. Іван Скибиляк, ГО "МАО", м. Кременчук

540. Марчук  Григорій  Анатолійович, пенсіонер, Миколаївська обл. 

541. Кравченко Сергій Сергійович, голова Правління ВГО "Сила Країни"

542. Спірин  Олександр Іванович ,пенсІонер,МиколаЇвська обл.

543.  Філіпас Олег, ГО " Чиста хвіля ", Кременчук.

544. Матвєєв Евгеній, художник.

545. Ковалевская Оксана Борисовна. г. Донецк, блоггер жж http://ksyuhin-i-ya.livejournal.com/

546. Божко Володимир, Спілка Української Молоді

547. Валентин Колєчкін, політолог, http://kolechkyn.livejournal.com/

548. Андрій Крюков, засновник газети "Сватівські  відомості"
549. Юлія Красій, журналіст, "Сватівські  відомості"
550. Леонід Фалько, журналіст, "Сватівські  відомості"

551. Юрій Рибачук, редактор відділу "Культура і суспільство", суспільно-політичний і діловий тижневик "Коментарі"

552. Олеся Остапенко, ТОНІС

553. Cамойленко Людмила Володимирівна,домогосподарка

554. Олена Білошицька-Костюкевич, письменниця

555. Валерій Костюкевич, кореспондент всеукраїнської газети "День", Житомир

556.  Цюпа Оксана, лялькарка

557. Сергій Матійко, перший заступник Голови Правління ГО "Дрогобицький регіональний центр сталого розвитку громад"

558. Мартюшева Анна, Фундація регіональних ініціатив

559. Введенская Анна, психолог

560. Мавілє  Халілова, студентка Таврійського національного університету, факультет слов'янської  філології та журналістики.

561. Тетяна Грішина, журналіст інтернет-видання "Волинські новини"

562. Евгений Кожирнов, корреспондент телеканала "Интер"

563. Митровка Богдан Юрійович

564. Сергій Медяник, Інформаційно-аналітичне видання "Актуальна Правда"

565. Андрій Діхтяренко, головний редактор "Реальная газета", Луганськ

566. Гройсман Елеонора, співзасновник та головний редактор газети «Київ єврейський» 

567. Токар Олександр, заступник головного редактора газети «Київ єврейський»

568. Мрачковська Людмила, кореспондент газети "Експрес", Вінниця

569. Рябий Микола Олександрович, письменник, Вінниця

570. Ольга Вакало, журналістка Запорізької  обласної  державної  телерадіокомпанії

571. Юрій Сидоренко, менеджер по роботі з діаспорою УВКР (Українська Всесвітня Координаційна Рада)

572. Ігор Луценко, журналіст

573. Борис Половинко, юрист, місто Харків

574. Денис Григораш, студент НАКККіМ

575. Ксенiя Чубук, журналістка

576. Зоя Бідило, програмістка, місто Харків

577. Петранюк Марія, телепродюсер, Телевізійна Студія Пілот

578. Олег Богуславський, Центр підтримки демократичних журналістських ініціатив, доктор наук із соціальних комунікацій

579. Борис Андрій, журналіст

580. Андрій Діденко, кореспондент Інформаційного бюлетеню «Права Людини» Харківської правозахисної групи

581. Ярема Городчук, журналіст «Ділової столиці»

582. Олег Богуславський, Центр підтримки демократичних журналістських ініціатив,
доктор наук із соціальних комунікацій

583. Надія Пашкова, голова відділу маркетингу Порталу неполітичних новин ngo.donetsk.ua


 

На прес-конференції «Як проблема доступу до інформації впливає на якість життя українця?», яка відбулася 3 червня в інформаційному агентстві УНІАН, громадські організації передали список ГО, що долучилися до руху «Стоп цензурі!»:

 

Список громадських організацій, які підтримують

журналістський рух «Стоп цензурі!»:

 

1. «Авангард-центр» - Галина Бахматова (Херсонська обл.)

2. «Безпосереднє народовладдя» - Лариса Щепьоткіна (Херсонська обл.)

3. «Демократичні перетворення України» - Петро Вербівський (Черкаська обл.)

4. «Захист» (Дія) - Лариса Польська (Херсонська обл.)

5. «Ліга Про» - Артем Петкевич (Херсонська обл.)

6. «Наше Поділля», Юрій Степанець (Вінницька обл.)

7. «Нова генерація» - Ольга Жукова (Херсонська обл.)

8. «Спілка управдомів, голів домкомів та вуличкомів Харківщини» - Олександр Ермаков (Харківська обл.)

9. Агенція регіонального розвитку «Сумщина» Сергій Алещенко (Сумська обл.)

10. Адаптаційний чоловічий центр - Володимир Ханас (Тернопільська обл.)

11. Асоціація батьківської громадськості загальноосвітніх закладів м.Львова - Віталій Ілик (Львівська обл.)

12. Асоціація захисту прав і свобод молоді «ДРУЖБА» - Ігор Сцібайло (Тернопільська обл.)

13. Асоціація краєзнавців-енциклопедистів - Віктор Уніят (Тернопільська обл.)

14. Асоціація Молодих Реформаторів (АМоРе) - Михайло Шелеп (Волинська обл.)

15. Асоціація незалежних творчих ініціатив - Сергій Пасічник (Черкаська обл.)

16. Асоціація сприяння органам самоорганізації населення - Тамара Аннєнкова (Херсонська обл.)

17. Благодійний фонд Устина Мальцева - Устин Мальцев (Херсонська обл.)

18. БФ «Громадські ініціативи» - Галина Чала (Харківська обл.)

19. БФ «Мангуст» - Євгенія Лисак (Херсонська обл.)

20. БФ «Оберіг» - Ігор Зубко (Запорізька обл.)

21. ВГО «Українська стратегія» - Анатолій Пінчук

22. ВГО «Успішна Україна» - Василь Чепелюк

23. ВЕГО «МАМА-86» - Ганна Голубовська-Онісімова

24. Вінницька обласна організація Суспільної Служби України - Ганна Чайковська (Вінницька обл.)

25. Вінницький обласний осередок ВМГО «Демократичний Альянс» - Альона Кирилюк (Вінницька обл.)

26. ВМГО «Демократичний Альянс» - Василь Гацько

27. ВМГО «Українське молодіжне об'єднання» - Гапоненко Олексій (Запорізька обл.)

28. ВМГО «Фундація Регіональних Ініціатив» - Таміла Ташева

29. Волинське громадське об'єднання «Варта громади» - Олександр Мартинюк (Волинська обл.)

30. Всекримське товариство «Просвіта» ім. Т. Шевченка - Сергій Савченко (АР Крим)

31. Всеукраїнське громадське об'єднання «Народовладдя, Свобода, Справедливість» - Олександр Коломієць

32. Всеукраїнський Екологічний Рух «Хортицький Форум» - Олександр Багін (Запорізька обл.)

33. ГІМЦ «Всесвіт» - Альянс «Майдан» - Віктор Гарбар (Харківська обл.)

34. ГО «Асоціація захисту екологічних прав громадян» - Наталья Сумінова (Донецька обл.)

35. ГО «Діалог» - В'ячеслав Куракса (Харківська обл.)

36. ГО «Європейський вибір Криму» - Іллімар Асанов (АР Крим)

37. ГО «Захист прав споживачів» - Володимир Нікітенко (Херсонська обл.)

38. ГО «Київський Народний Контроль» - Дмитро Мотайленко, Вадим Логвинов

39. ГО «Комітет громадської безпеки» - Ольга Грива (Харківська обл.)

40. ГО «Кримська правиця» - Микола Борисенко (АР Крим)

41. ГО «Крона» - Людмила Гуслякова (Харківська обл.)

42. ГО «Молодь в дії» - Олександр Безуглий (Харківська обл.)

43. ГО «Правозахисник» - Юрій Кравченко (Запорізька обл.)

44. ГО «Розвиток» - Ганна Парфьонова (Херсонська обл.)

45. ГО «Територія успіху», Інга Дуднік (Кіровоградська обл.)

46. ГО «Українська громада Криму» - Владислав Хмеловський (АР Крим)

47. ГО «Український Дім» - Андрій Щекун (АР Крим)

48. ГО «УкрПростір» - Микола Колодяжний

49. ГО «Центр UA» - Світлана Заліщук, Іван Марунич, Олег Рибачук

50. Громадська ініціатива «Нічний дозор» - Микола Чернотицький (Сумська обл.)

51. Громадська правозахисна організація «Донецький Меморіал» - Олександр Букалов (Донецька обл.)

52. Громадське бюро «Правозахист» - Олександр Такул (Сумська обл.)

53. Громадський комітет національної безпеки України - Олексій Толкачов

54. Громадянська коаліція «Право на майбутнє» - Олександр Клюжев (Донецька обл.)

55. Дебатна Академія - Дмитро Сінченко

56. Дніпропетровська обласна громадська організація «Народний контроль» - Галина Кучеренко (Дніпропетровська обл.)

57. Дніпропетровська обласна екологічна асоціація «Зелений світ» - Едуард Ключко (Дніпропетровська обл.)

58. Донецька обласна організація КВУ - Сергій Ткаченко (Донецька обл.)

59. Екологічний клуб «Край» - Галина Проців (Тернопільська обл.)

60. Європейський клуб - Олександр Каденко (Харківська обл.)

61. Жіноча екологічна організація «Дочки Землі» - Марина Чернишова (Запорізька обл.)

62. Запорізька обласна організація ВУТ «Просвіта» - Олег Ткаченко (Запорізька обл.)

63. Запорізька обласна федерація козацького бойового мистецтва «Спас» - Костянтин Рижов (Запорізька обл.)

64. Запорізька правозахисна ліга «Універсал» - Денис Тарасов (Запорізька обл.)

65. Запорізьке представництво Громадянської Мережі ОПОРА - Юлія Ярмаркіна (Запорізька обл.)

66. Запорізьке представництво Національної скаутської організації «Пласт» - Олексій Мосейко (Запорізька обл.)

67. ЗВ «Союз Українок» - Оксана Яценко (Запорізька обл.)

68. ІАЦ «Громадський простір» - Алла Прунь

69. Ініціатива на захист прав інвалідів - Олексій Ліпков (Херсонська обл.)

70. Інститут масової інформації - Вікторія Сюмар

71. Інститут політичної освіти - Андрій Странніков, Олександр Солонтай

72. Інтерньюз Україна - Костянтин Квурт, Андрій Кулаков

73. Карпатське агентство прав людини «ВЕСТЕД» - Микола Яцков (Закарпатська обл.)

74. Кіровоградська обласна благодійна організація «Відкрите серце» - Аліна Ярославська (Кіровоградська обл.)

75. Коломийське представництво Громадянської мережі ОПОРА - Іван Маруняк (Івано-Франківська обл.)

76. Комітет виборців України - Олександр Черненко

77. Кримська Асоціація голубівників, любителів декоративних і півчих птахів - Іллімар Асанов (АР Крим)

78. Луганська правозахисна жіноча організація «Чайка» - Лариса Заливна (Луганська обл.)

79. Львівська обласна організація КВУ - Оксана Кузенко (Львівська обл.)

80. Львівське обласне відділення Центру національного відродження ім. Степана Бандери - Юрко Антоняк (Львівська обл.)

81. Львівський Доброчинний Фонд підтримки наукових та соціальних програм - Ігор Шостак (Львівська обл.)

82. МГО «НЕБО» - Ігор Артюшенко (Запорізька обл.)

83. Мережа підтримки реформ - Катерина Сідаш

84. МО «Захист прав споживачів» - Віра Задніпряна (Херсонська обл.)

85. Молодіжна асоціація екологічного транспорту - Катерина Стрижевська (Запорізька обл.)

86. Молодіжний центр регіонального розвитку - Максим Єлігулашвілі (Херсонська обл.)

87. Муніципальний центр стратегічного планування і маркетингових досліджень - Вадим Степанець (Сумська обл.)

88. Незалежна Профспілка Гірників шахти імені М.П. Баракова, м. Краснодона та Краснодонського району - Дмитро Калітвенцев, Денис Льовочка, Сергій Калітвенцев (Луганська обл.)

89. Обласна незалежна асоціація «ДАНА» - Олена Кабашна (Миколаївська обл.)

90. Одеська обласна організація КВУ - Анатолій Бойко (Одеська обл.)

91. Організація національного захисту «Південний щит» - Сергій Кардаш (АР Крим)

92. Організація солдатських матерів - Ольга Безкоровайна (Херсонська обл.)

93. ОСББ «Альма-центр» - Юлія Самойлова (Харківська обл.)

94. Поліський фонд міжнародних і регіональних досліджень - Геннадій Максак (Чернігівська обл.)

95. Причорноморський центр політичних і соціальних досліджень - Олександр Мошнягул (Херсонська обл.)

96. Регіональний комітет Гельсінської громадянської Асамблеї Криму - Каріна Борисенко (АР Крим)

97. РНГО «Центр соціального партнерства» - Белюкіна Наталія (Черкаська обл.)

98. Сімферопольська міська організація «Союз Українок» - Поліна Король (АР Крим)

99. СММГО «Ліцей» - Владислав Діброва (Сумська обл.)

100. Спілка консультантів «Експерт-група» - Андріян Фітьо (Львівська обл.)

101. Спілка української молоді - Андрій Букін (Сумська обл.)

102. Студентське братство Сумщини - Анна Товстуха (Сумська обл.)

103. Сумське міське відділення КВУ - Олексій Захарченко (Сумська обл.)

104. Сумський обласний комітет молодіжних організацій - Георгій Сахнюк (Сумська обл.)

105. Сумський прес-клуб - Алла Федорина (Сумська обл.)

106. ТМО «Нівроку» - Оксана Прокіпчук (Тернопільська обл.)

107. Українська Гельсінська спілка з прав людини - Володимир Яворський

108. Український незалежний центр політичних досліджень - Максим Лациба, Юлія Тищенко

109. Фонд «Народна дипломатія» - Богдан Кавулич

110. Фонд милосердя та здоров'я - Алла Тютюнник (Херсонська обл.)

111. Фонд місцевої демократії - Ольга Мірошник (Харківська обл.)

112. Фундація місцевих ініціатив - Ігор Українець (Тернопільська обл.)

113. Харківська обласна молодіжна громадська організація «СВІТЛО» - Марія Савіна (Харківська обл.)

114. Харківська обласна організація КВУ - Михайло Камчатний (Харківська обл.)

115. Харківська обласна Профспілка підприємців - Валерій Рєпін (Харківська обл.)

116. Харківський ліберальний клуб - Юлія Біденко (Харківська обл.)

117. Херсонська міська Асоціація журналістів «Південь» - Світлана Смаль (Херсонська обл.)

118. Херсонська обласна організація КВУ - Дементій Бєлий (Херсонська обл.)

119. Хмельницька обласна організація Українського товариства охорони природи - Юрій Резніков (Хмельницька обл.)

120. ХОЦ «Успішна жінка» - Олена Микитась (Херсонська обл.)

121. Центр громадської політики - Алла Онупрієнко (Харківська обл.)

122. Центр громадянських ініціатив - Віталій Загайний (Львівська обл.)

123. Центр досліджень визвольного руху - Василь Стефанів (Львівська обл.)

124. Центр досліджень регіональної політики - Олександр Хоруженко (Сумська обл.)

125. Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу - Михайло Наход (Волинська обл.)

126. Центр прав людини «Дерево життя» - Тамара Трацевич (Харківська обл.)

127. Центр прав людини ім. П. Григоренка - Леонід Пілунський (АР Крим)

128. Центр правових та політичних досліджень «СІМ» - Лідія Тополевська (Львівська обл.)

129. Центр розвитку «Демократія через культуру» - Оксана Олексів

130. Центр соціальної політики - Олег Конотопцев (Харківська обл.)

131. Черкаська обласна організація ВМГО «Демократичний Альянс» - Сергій Слинько Володимирович (Черкаська обл.)

132. Черкаське представництво Громадянської Мережі ОПОРА - Микола Макуха (Черкаська обл.)

133.Ігор Гончарук, Інститут журналістики, інтернет-портал «Твоя територія»

134. Анна Канченко, незалежна журналістка

135. Олена Опанасенко, кореспондентка телеканалу «ЕРА»

136. Анна Кібенок, журналістка ділового тижневика «Власть Денег»

137. Олександр Виноградов, журналіст газети «Украина-Центр» (Кіровоград)

138. Руслан Заєць, журналіст, радіо «ФМ Галичина» (Львів)

139. Галина Проців, Екологічний клуб «Край» (Тернопільська область)

140. Олена Сініцина, старший кореспондент «Коммерсантъ-Украина»

141. Рижков Сергій, спеціальний фотокореспондент в Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

142. Олена Шевченко, голова Правління Громадської організації "Інсайт"

143. Олександр Катуков, редактор інтернет-видання "Херсонские Вести"

144. Щербань Катерина Володимирівна,  головний редактор тижневика "Знамя труда" ( Запорізька обл.)

145. Трубаєв Ігор Володимирович, головний редактор інформаційного агентства "ПІК" (pik.ua)

146. Мар'яна Бакаленко, юрист телеканалу ТОНІС

147. Президент Асоціації «Нові Горизонти», шеф-редактор газети «Нові Горизонти», член НСЖУ Олександр Магльона (Дрогобич, Львівської області)

148. Геннадій Осьмак, засновник і головний редактор інтернет-видання «Генічеський інформаційний портал "Новий Візит"» (vizit.ks.ua) та відеостудії «Новий Візит» 


 

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
volodimir // 11.09.2010 00:44
Вспомнился Высоцкий:" Я к автомату - в нем ума палата - Стою и улыбаюсь глуповато: Такое мне поведал автомат!.. Невероятно, - в Ейске - Уже по-европейски: Свобода слова, - если это мат." У нас уже почти как в настоящем американском обществе благодаря отсутствию цензуры в достаточной мере полно гомосексуалистов, лесбиянок, фашистов и прочей нечести. Следующий президент США наверно будет гей? )) Будьмо! Гэй-Гэй, Гей-Гей!
volodimir // 11.09.2010 00:43
Вспомнился Высоцкий:" Я к автомату - в нем ума палата - Стою и улыбаюсь глуповато: Такое мне поведал автомат!.. Невероятно, - в Ейске - Уже по-европейски: Свобода слова, - если это мат." У нас уже почти как в настоящем американском обществе благодаря отсутствию цензуры в достаточной мере полно гомосексуалистов, лесбиянок, фашистов и прочей нечести. Следующий президент США наверно будет гей? )) Будьмо! Гэй-Гэй, Гей-Гей!
Natita // 05.07.2010 13:12
Журналісти не сдавайтеся! На вас одна надія! Журналісти молодці!
Алегарф // 10.06.2010 21:07
ШИРОЧЕНКОВ, и не стыдно будет смотреть в глаза Ольге Валентиновне!
krasnyuk // 09.06.2010 16:49
У суспільстві склалося враження, що все можна купити за гроші... Особливо журналістів. Тому завдання писучої братії -- змусити себе поважати. І не продаватися за гроші. Тоді ніхто не встановить цензуру. Рятуйте суспільство, панове журналісти. Я з вами.
    +Додати
    * тільки для зареєстрованих користувачів
     введіть код:


    Всі коментарі
    Читайте також:
    НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
    12:15 25.07.2016
    Ирина Навольнева для «Телекритики»
    15:00 22.07.2016
    Елена Синицына для «Телекритики»