Журналісти висунуть до Нацради Лигачову, Шевченка, Кіпіані, Безулик
21.05.2010 12:31

Кандидатури шеф-редактора «Телекритики» Наталі Лигачової, директора Інституту медіаправа  Тараса Шевченка, телеведучих Вахтанга Кіпіані й Анни Безулик буде подано  на конкурс до парламентського комітету з питань свободи слова та інформації на заміщення вакантних посад членів Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. Подання зробить Незалежна медіапрофспілка України.

 

Таке рішення ухвалив на своїх установчих зборах громадський рух «Стоп цензурі!».

 

Нагадаємо, зустріч представників медіагалузі, присвячена боротьбі з цензурою в Україні триває в Києво-Могилянській академії. У залі близько 200 учасників. На зустрічі відбувається обговорення проблем інформаційного простору України (дискусія «Медіадіагноз: вірус цензури»), проведено установчі збори громадського руху спротиву цензурі, ухвалено заяву «Стоп цензурі!». Серед основних вимог цієї заяви припинити тиск на журналістів, не допустити репресій та звільнень підписантів антицензурних звільнень, а також підтримати кандидатів до складу Національної Ради з питань телебачення і радіомовлення, яких висунуто громадськими організаціями та підтримано журналістською спільнотою.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
Наталя коментатор // 23.05.2010 03:15
Так, дуже добре — Наталю Лігачову, Вахтанга Кіпіані, давайте ще Отара Довженка, він знавець із творчих питань, а також Валерія Милосердова, той знає й техніку, і зарубіжні аспекти; можна ще Олену Ракіну (працює в Нацраді), Марію Томак або Ларису Івшину ("День") та Марину Бондаренко (НТКУ). Лігачова — між тим, перша кандидатура, гадаю. Якщо таких, як вона, та ще на різні ключові посади, — то й була б Україна заможно-фаховою, з неперекрученою не туди елітою.
Сергiй // 22.05.2010 07:42
Эми: А чим не догодив Кіпіані? Необхідний члену Нацради мінімум техзнань за місяць напрацьовується, а звичка "не лягати" - все життя. А щодо нудності... Ви знаєте, нас уже стільки років веселять! І щоразу в тій же позі - доки ми обс...мо своїх, наверх пролазять "інші".
Otar Dovzhenko // 21.05.2010 18:30
satyr, дякую за довіру))) якось іншим разом, ага)
Эми // 21.05.2010 16:24
О, Кіпіані й сюди проліз. Краще вже Люмпена оберіть, хоч не так нудно буде.
satyr // 21.05.2010 15:21
шкода, Отара не висунули...
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Читайте також:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  17:10 28.07.2016
  Алексей Бондаренко для «Телекритики»