Олексій Мустафін: Переформатування «Вікон» не пов’язане з політичним тиском
07.05.2010 12:32

Заступник голови правління СТБ з інформаційного мовлення Олексій Мустафін підтвердив, що на каналі запроваджується нова інформаційна концепція програми «Вікна-новини», про яку ідеться у відкритому листі журналістів СТБ, в якому вони заявили про системну цензуру.

 

Нагадаємо, колектив «Вікон» у своєму відкритому листі проти цензури заявив, що ця концепція передбачає:

 

- розповідати про політичні теми «одним рядком» і уникати розлогих матеріалів;

 

- відмовлятися від «традиційних журналістських розслідувань»;

 

- уникати іронії;

 

- не висвітлювати теми про майно та витрати політиків.

 

«Я можу підтвердити, що ми зараз проводимо переформатування "Вікон". Воно пов'язане з розвитком "Вікон" і розвитком каналу СТБ», - сказав «Телекритиці» Олексій Мустафін, коментуючи відкритий лист колективу СТБ.

 

Він заперечив, що переформатування пов'язане з політичним тиском на редакцію. «Ні, це не пов'язано з тиском політичних сил, влади чи опозиції», - наголосив він.

 

Водночас Олексій Мустафін відмовився коментувати наведені журналістами факти цензури, зазначивши: «Кожен, хто бачив "Вікна", може скласти уявлення про те, що було в ефірі і чого не було. Дивіться "Вікна" і порівнюйте з тим, що стверджують люди».

 

За словами пана Мустафіна, він не підтримує звернення свого колективу, оскільки ніколи не приєднується до жодних колективних листів.

 

Як повідомляла ТК, 7 травня журналісти «Вікон-новин» СТБ підтримали колег з «1+1» та заявили про запровадження системної цензури.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
Bratis // 08.05.2010 12:17
В Польше или Чехии за ребят с СТБ подпался бы каждый телезритель. Ведь никто не хочет глотать пропаганду вместо полевки
Егеж // 08.05.2010 10:22
Журналістам замість того, щоб листи писати, краще було б згадати про стандарти, яких вони мають дотримуватися. Бо за стандартами, скажімо, Бі-бі-сі Андрушку з Пашаєвим треба було б вигнати з роботи на другий день. Без права називатися журналістом
Редактор // 08.05.2010 10:19
А ТК, кстати, передергивает. Мустафин сказал, что новости переформатируют. А ТК - тут же приписывает, что он, дескать, подтвердил слова автором "цидулы". Одна фраза в сообщении противоречит другой
Редактор // 08.05.2010 10:14
Молодец Мустафин. Не то, что эта размазня Ткаченко, который сначала пихает в новости непонятные сюжеты, а потом пытается оправдаться.
Бардо // 08.05.2010 09:20
А КОТИКА УЖЕ ПРИНЯЛИ В ПРОФСОЮЗ??
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  12:15 25.07.2016
  Ирина Навольнева для «Телекритики»
  15:00 22.07.2016
  Елена Синицына для «Телекритики»