ТВі закликає Януковича припинити втручання СБУ в роботу медіаринку
08.04.2010 18:35

Телеканал ТВі став об'єктом тиску з боку Служби безпеки України. Про це заявили журналісти каналу у відкритому листі до президента України Віктора Януковича.

 

Журналісти наголошують, що СБУ при цьому забезпечує особисті та корпоративні інтереси голови служби - Валерія Хорошковського.

 

«Наш телеканал став об'єктом грубого тиску з боку Служби безпеки України. Мета цього тиску очевидна - монополізація телевізійного простору в країні холдингом, який контролюється дружиною пана Хорошковського, а фактично належить йому особисто», - йдеться тексті, який надійшов на адресу «Телекритики» від прес-служби ТВі.

 

Приводом до написання відкритого листа ТВі стали звернення СБУ до Нацради з вимогами документів по конкурсу на телерадіочастоти від 27 січня,  а також лист від СБУ до регуляторного органу з проханням перевірити супутникову платформу «Поверхность Спорт ТВ», в якому зокрема увагу регуляторів звернено на трансляцію каналу ТВі.

 

Журналісти закликають президента зупинити втручання СБУ в роботу медіаринку, зокрема й у діяльність незалежного регуляторного органу - Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

 

Лист підписали журналісти каналу: Віталій Портніков, Артем Шевченко, Роман Скрипін, Катерина Нестеренко, Анжела Руденко, Наталка Пісня та ін. Усього 17 підписів.

 

 

 

 

Як відомо, 27 січня на конкурсі в Нацраді група «Інтер», одним з власників якої є офіційно Олена Хорошковська, отримала 20 частот з 89, виставлених на кокунрс. Решту виграли інші учасники ринку, зокрема 5 канал і ТВі. Група «Інтер» претендує на всі конкурсні частоти і оскаржує рішення Нацради в суді.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
Комендант // 08.06.2010 16:10
Да уж.. похоже в этом году палаточный сезон затянется... :) А то аж заскучали.
Справедливый // 09.04.2010 15:48
Правдоруб, во-первых частоты не дерибанили, а распределили учитывая рекомендации Антимонопольного комитета предупреждавшего чётко об угрозе монополизации рынка. И та самая группа Интер, которая теперь руками своего хозяина Хорошковского по-подлому кошмарит ТВі, получила 20 лицензий. Им мало что ли с таким-то покрытием, которое уже у них есть? Или у них забрали что-то их собственное? А во-вторых, кто такая СБ, чтобы вмешиваться в медиарынок? Там есть угорза нацбезопасноти какая-то в этом конкурсе? СБ нечем больше заниматься? Или Валере не дают покоя лавры Андропова и КГБ, без которого ничего не дышало, а медиа тем более?
Правдоруб // 09.04.2010 15:18
Бедный-бедный ТВi!!! Как втихую с Нацрадой частоты дерибанить - так они смелые, впереди планеты всей! А как СБ начало разбираться с этим дурибаном - так вой подняли - давят на них, сердешных!
Правдоруб // 09.04.2010 15:18
Бедный-бедный ТВi!!! Как втихую с Нацрадой частоты дерибанить - так они смелые, впереди планеты всей! А как СБ начало разбираться с этим дурибаном - так вой подняли - давят на них, сердешных!
Поддержим // 08.04.2010 22:51
Коллеги!Нужно остановить этот процесс,пока всех не накрыло.Мы поддержим вас,коллеги с ТВІ.
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  17:10 28.07.2016
  Алексей Бондаренко для «Телекритики»