Digital Ventures шукає головного редактора у проект Tochka.net
30.03.2010 12:33

Інтернет-холдинг Digital Ventures, що належить компанії СКМ Ріната Ахметова, відкрив вакансію головного редактора порталу Tochka.net. Відповідно, він припинив співпрацю з Дмитром Крапивенком, що керував редакцією холдингу від часу його створення у 2008 році.

 

Як зазначається у повідомленні Digital Ventures, кадрові зміні зумовлені бажанням вивести контент на новий рівень. «Я високо оцінюю внесок Дмитра у формування редакційної стратегії та контент-наповнення порталу. Однак реалізація наших планів вимагає нових професійних компетенцій», - цитує прес-служба генерального директора холдингу Лукаша Щепанські.

 

Як повідомив ТК Дмитро Крапивенко, трудові відносини з ним припинили «цивілізовано».

 

«Що стосується матеріальних питань та ввічливості процедури, то в мене претензій немає, - зазначив він. - Однак щодо причин... Формулювання були дуже абстрактними. Це не перший мій досвід роботи в компанії, де керівні посади займають іноземці. І я зробив висновок, що працювати з менеджерами-іноземцями безперспективно. У них такий підхід: знайти собі певний зразок угорського чи польського проекту - і робити з нього кальку в Україні. А якщо проект не повторить того  успіху, звинувачують завжди українських виконавців».

 

За його словами, він уже отримав цікаву пропозицію, але про нове місце роботи повідомить пізніше.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:

  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  17:10 28.07.2016
  Алексей Бондаренко для «Телекритики»