«Укртелемережа» вже просить Януковича призначити до Нацради Бондаренко, Кудинова та Манжосова
03.03.2010 11:10

Асоціація «Укртелемережа», як представник понад 300 провайдерів програмної послуги (операторів кабельного телебачення) України направила листи на адреси Президента України Віктора Януковича та Голови Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації Ганни Герман з пропозицією розглянути питання щодо призначення членами Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення наступних кандидатів:

 

-                   Бондаренко Олену Анатоліївну, народного депутата України, голову підкомітету Верховної Ради України з питань телебачення та радіомовлення;

 

-                   Кудинова Германа Юрійовича, генерального директора Обласного об'єднання «Луганське кабельне телебачення», заслуженого працівника культури України;

 

-                   Манжосова Володимира Анатолійовича, віце-президента ЗАТ «ТРК "Україна"» по зв'язках з Національною Радою з питань телебачення і радіомовлення і іншими державними органами.

 

Про це повідомляє прес-служба «Укртелемережі». Також у повідомлення ідеться про те, що звернення Ради Асоціації «Укртелемережа» підтримали представники  Західно - Української гільдії операторів кабельного телебачення,  Спілки кабельного телебачення України та  Всеукраїнської асоціації операторів кабельного телебачення та телеінформаційних мереж.

 

Нагадаємо, що нині в Нацраді є вакантним лише одне місце, оскільки 26 лютого президент своїм указом звільнив з посади Андрія Мирошніченка. Через юридичну некоректність указу будь-яке наступне призначення на це місце може оспорюватися в суді, так само як і  легітимність рішень, ухвалених  за участі цього члена Нацради. 

 

«Телекритика» 

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
Дмитрий // 03.03.2010 20:15
Ну теперь попёрли донецкие в Киев.
Dmitry // 03.03.2010 14:05
Лене – так стань хотя бы в очередь.. Мечты должны сбываться. А что – очень хорошо быть членом Нацсовета? Любому кто придет придется разгребать Авгиевы конюшни.
Лена // 03.03.2010 13:22
А я хочу голой у Рязанова сниматься. И что?
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Читайте також:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»