«Міняю жінку» на «1+1» стартує 8 березня
01.03.2010 15:26

Проект «Міняю жінку» за британським форматом (Wife Swap) на «1+1» стартує  8 березня. Про це ТК повідомили у прес-службі каналу.

 

Проект виходитиме по понеділках о 20.00.

 

За форматом,  «Міняю жінку» - це поєднання реаліті-шоу й документального кіно. Заради шоу дві українські родини з різними статками і поглядами на один тиждень мінятимуться мамами.

 

«Згідно умов гри - перші чотири дні "нова мама" живе за правилами, встановленими у тій родини, куди вона потрапила. Останні три дні вона намагається встановити свої порядки. Протягом тижня дві знімальні групи каналу "1+1" постійно слідкують за розвитком подій в обох сім'ях», - пояснили у прес-службі каналу.

 

Оригінальна версія проекту «Обмін дружинами»  з 2009 року виходить на телеканалі «Сіті».

 

«Телекритика»

Теги:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
tanjuha // 24.03.2010 08:53
в выпуске передачи от 22 марта было четко продемонстрировано два типа семейных отношений: семья из Прикарпатья, которая живет в благости, что было видно начиная от поведения мужа и детей до общего благосостояния в доме, и семья из Киева, которая живет в невежествен, про мужа этой семьи добавить мало чего можно, он все показал и подтвердил сам, его дети, особенно младшая - это зеркало родителей, капризный характер и неуважение к старшим - это всего лишь начальные плоды ошибочного воспитания, в дальнейшем будет просто крах. Ну и в хозяйстве зритель все увидел и оценил сам. Очень рада за семью Мирославы, желаю всем брать пример. А вот такие семьи как у Татьяны обречены на распад, здесь есть место распутству, причем с обеих сторон, и рукоприкладству, и взаимному неуважению, и самое главное - отсутствие правильного воспитания детей. Пусть все, кто хоть немного нашел сходства у себя в семье с семьей из Киева, задумается и переоценит некоторые качества в себе, а может ивсю свою жизнь.
Віка // 23.03.2010 12:39
Щодо передачі від 22 березня. Самі емоції. Мирослава -Ви найкраща! Не знаю як Ви все витримали, такі образи слухати, я не змогла би... Щиро бажаю щастя, здоровья і добробуду Вашій сім'ї! А той чоловік з Київа - він просто хамло, і не вартий Ваших сліз.
oktym // 22.03.2010 22:49
Тетяно, згідна на 100% з кожним вашим словом. Надіюсь ти, виродку, хоча б поцікавишся думкою глядачів і почитаєш ці відгуки. Такого рівня культури світ не бачив. Ким ви себе там уявили?! Ані краплини поваги! Діти поняття не мають, що таке виховання. Щодо київської пані, навіть і не знаю, жаліти її, чи зневажати. Дійсно БИДЛО. Такого грубого відгуку я ще в житті не писала, але моєму обуренню немає меж.
Татьяна // 22.03.2010 21:41
Сегодня 22 марта смотрели с мужем эту передачу.... нет, слов..... одни эмоции.... такое чувство в Киеве быдло живет!!!! Бескультурщина! Как можно оскорблять так женщину!!!! к твоей жене же хорошо относились! А ты ЧМО! а не мужик!!!!! я недавольно ...и мне и моему мужу искренне жаль женщину из Прикарпатья!!!! Такое чувство ...что Киев - сброд уродов! Где культура????- Наверное Прикарпатье!!!
Виворотенка // 01.03.2010 16:32
Чудова новина. Подивимось і в українській локалізації
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Читайте також:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  15:00 22.07.2016
  Елена Синицына для «Телекритики»