Віктор Ющенко призначив членами Нацради Андрія Мирошніченка і Ларису Мудрак
23.02.2010 20:32

Президент Віктор Ющенко призначив членами Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Андрія Мирошніченка і Ларису Мудрак. Відповідні укази оприлюднені на сайті глави держави 23 лютого (№ 229/2010 і № 230/2010).

 

Членів Нацради призначено відповідно до п. 13 ч. 1 ст. 106 Конституції України (президент призначає на посади та звільняє з посад половину складу Національної ради) і ст. 6 закону про Національну раду (президент призначає члена Нацради протягом одного місяця з дня припинення повноважень члена, який був призначений президентом).

 

Лариса Мудрак з березня 2007 року обіймала посаду керівника Головної служби інформаційної політики Секретаріату Президента, а до того була керівником прес-служби Секретаріату.

 

Андрій Мирошніченко з квітня 2005 року був членом Національної ради і, як повідомляла «Телекритика», 22 лютого 2009 року був звільнений президентом.

 

Як писала «Телекритика», пропозицію стати членом Національної ради 23 лютого відхилила прес-секретар президента Ірина Ванникова.

 

Нагадаємо, 22 лютого 2009 року президент відправив у відставку членів Нацради Ігоря Куруса й Андрія Мирошніченка.

 

Раніше, 24 листопада 2009 року, Віктор Ющенко звільнив з Нацради Владислава Лясовського і призначив на його місце Оксану Головатенко.

 

Три роки тому, 7 лютого 2007 року, президент звільнив Юрія Сторожука, задовольнивши його прохання про відставку, і призначив членом Нацради Тетяну Мокріді.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
Правдолюб // 24.02.2010 12:49
Это всяким жадным самоуверенным людям так хотелось бы. А будет,как обычно все по другому. В этой сфере серьёзные люди ценят не лакеев,а профессионалов. Поэтому и у Мирошниченко и у Плаксюка всё будет хорошо. И Янеку,как и любому другому Президенту,примитивные самовлюбленные лакеи не нужны. Они свою службу уже сослужили. Как умели.
Правдорез // 24.02.2010 11:12
Через пару дней пятерке придется отвечать за криминал. У Герман все заметано и прикрывать будет некому. А больше других это будет касаться Плаксюка, который теперь у них главный и которого использовали по полной программе
Правдоруб // 24.02.2010 10:16
А Куруса он все-таки из-под удара вывел... Ведь на самом деле именно он был верным псом Балоги с Ющем и баблос им заносил, мультиплексы мутил... А Ванникова правильно сделала, что отказалась... Понимает ведь, что новый През (по другому УЖЕ язык не поворачивается эту должность называть и, судя по всему, уже не повернется) все равно ставленников предыдущего Преза снимет в первую очередь!
Поціновувач // 24.02.2010 00:39
Діючй Гарант все-таки дбає про "своїх" людей... А от цікаво, куди призначить Юля Володимирівна Т. свого "Вірного Лакея" - Васю іЛащука, який так вірно їй служить, що аж відмовився транслювати в прямому ефірі інавгурацію новообраного Президента України... І на що цей "тамада" надіється?... Адже вкрадені гроші від дитячого Євробачення виділені Ю.В.Т. дуже швидко закінчаться, а апетит та амбіції у Васі неабиякі !!!...
Папаша // 24.02.2010 00:28
Пора Лясовского назначать. Вдвоем с Мирошниченко они полный звиздец.
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Читайте також:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»