У міліції стверджують, що оператор Іван Волошин захлинувся
28.12.2009 11:54

Як встановила експертиза, смерть оператора Першого каналу Івана Волошина настала внаслідок того, що він захлинувся. Про це ТК повідомила прес-офіцер Шевченківського районного управління міліції Марина Макаренко.

 

За її словами, на Івана Волошина напала зграя бездомних собак. Від їхніх укусів Іван Волошин втратив свідомість і впав у калюжу (у парковій зоні на Сирці після відлиги було багато води), де захлинувся.

 

Нагадаємо, що в ніч з п'ятниці на суботу,  26 грудня, був знайдений мертвим телеоператор Першого каналу Іван Волошин, 1982 року народження.

 

28 грудня прес-служба КП «Притулок для тварин» повідомила про те, що на хлопця напала зграя собак на вулиці Новоукраїнській 1/3А в Шевченківському районі, неподалік від телецентру. Для вилову собак правоохоронці викликали 3 бригади ловців «Притулку для тварин». Із 40 собак зграї вдалося зловити 11, яких переправили в притулок у Бородянці Київської області, пише ProUA.

 

У прес-службі НТКУ зараз з'ясовують ситуацію.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
Та білими ж нитками шито! // 29.12.2009 09:02
Усім відомо - у тому місці (та й у інших парках, вулицях і дворах по Києву – он один лише Гідропарк у сезон чого вартий) гуляють не лише собаки з наївними волонтерами, а й мародери-ППСники. Вони, як відомо усім ненаївним, грамотно приголомшують по голові, відтягують тіло у чагарі, шмонають на предмет бабла-ланцюжків-хрестиків-мобілок, а там вже «виживе – не виживе, а нас тут не стояло, і склад злочину є, а виконавці злочину на нас чекати не стали». Хай тепер різні прес-секретарші-майорші-підполковнички та інші відповідальні товариші триндять про те, що Іван втопився у калюжі (добре хоч що не сам таранив столітнього дуба). Хай тепер полковники стогнії та інші їм подібні відмазують своїх корифанів –ментовських генералів, які добре вміють робити статистику розкриваності, чіпляючи висяки на петеушників та алконавтів, а самі отримують по щаблях долю від цих самих ланцюжків і мобілок. Але «чтущий да розуміє»… Земля Тобі пухом, Іване!
victory // 28.12.2009 23:23
Страшнее собак могут быть только люди. Господа – вы звери! Кровоподтеки в области виска невозможно было замазать гримом. Те, кто прощался с Ваней, это видели. Официальная версия гибели повергла в шок. Ванечка был замечательным человеком и прекрасным оператором. А сегодня лишь фотография, поминальный стих в холле телекомпании и память тех, кто его знал. Наверное, недоглядели, наверное, не поддержали, когда это было просто необходимо. Прости. Опустела без тебя земля.
Генерал Чумаков // 28.12.2009 22:16
Журналисты!Коллеги!Пора остановить поезд,мчащийся по маршруту Гонгадзе-Александров-Процюк-Волошин.Утонул в луже,загрызли собаки и унесли в зубах мобильный телефон-все это цепь отговорок,за которыми скрывается реальное преступление,которое пытаются скрыть.Призываю Вас держать это дело на контроле и не оставлять милицию в покое своими запросами.Илащуку,в первую очередь,нужно,несмотря на конец года,не выборы и желание милиции утопить проблему в ложке воды,взять убийство Волошина под личный контроль и поставить Президента Украины в известность о проишедшем...Хороший был парень,знал его лично.земля ему пухом...
Bu // 28.12.2009 22:02
Земля пухом Ване ... Хороший Был Человек... Менты ГА...НЫ просто напросто замнут дело и все... Отстреливать их нада вместе с теми кого они прикрывают... Жаль что так получается....
Bu // 28.12.2009 21:59
ветлая память Ваньке.... Хороший Был Человек... А Менты ГА.....НЫ тупо замнут дело... Отстреливать их вместе с теми уродами которых они покрывают...
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  17:10 28.07.2016
  Алексей Бондаренко для «Телекритики»