ТЕТ отримав нового власника
08.12.2009 11:53

Власником 100% акцій закритого акціонерного товариства «Телекомпанія ТЕТ» стала компанія Bredgat Holdings Ltd. (Нікосія, Кіпр). Відповідне повідомлення розміщене в загальнодоступній інформаційній базі даних Державної комісії з цінних паперів і фондового ринку про ринок цінних паперів.

 

Нагадаємо, що Bredgat Holdings Ltd. є учасником угоди між СМЕ, Ігорем Коломойським та Ігорем Суркісом. Наприкінці листопада Антимонопольний комітет України дозволив компаніям СМЕ та Alstrom Business Corp (структура СМЕ та Ігоря Суркіса) набути контроль над Bredgat Holdings Ltd.

 

Водночас зі складу власників ЗАТ «Телекомпанія ТЕТ» вибули компанії Shonest Investments Limited (Британські Віргінські острови), Suniflon Holding Limited (Британські Віргінські острови), ТОВ «Інвестпроект» (м. Київ), а також дві фізичні особи (з Держреєстру телерадіоорганізацій відомо, що це Ігор Суркіс і Поліна Ковалик).

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
Бастион // 13.12.2009 14:57
Ага, Кипр, офшорчик.
Чаушеску // 09.12.2009 11:27
Як каже один мій румунський друг - "Вітер свище, дощ х...яре, Букурешти популяре..." Румуни форева.
Ямусукро // 09.12.2009 11:22
Бред полный... Одни и те же люди в оффшоре одну контору закрыли, вторую открыли. Что поменялось? Виргинские острова, Науру, Вануату, Кипр - проходили это уже в 90-х... Просто смешно. В эфире по-прежнему "Дом-2". Suniflon Holding Limited или Bredgat Holdings Ltd в вышеуказанных "государствах" - это все равно что "Zhashkov Internatoinal TV Zhlob-dela Ltd"...
micka // 08.12.2009 13:53
антимонопольний взагалі не вміє рахувати частки. концентрація змі в одних руках просто зашкалює. вже і садити можна, не те, що штрафувати. шо за срака мотика, а не країна...
    +Додати
    * тільки для зареєстрованих користувачів
     введіть код:


    Всі коментарі
    НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»