Вальдемар Дзікі просить вибачення за скандал у Шустера
29.09.2009 19:14

Генеральний директор ТРК «Україна» Вальдемар Дзікі просить вибачення в аудиторії каналу за випуск програми «Шустер live» від 25 вересня. Про це він сказав «Телекритиці», коментуючи скандал, який стався в прямому ефірі у п'ятницю.

 

«Ми хочемо вибачитися перед нашою мільйонною аудиторією за цей випуск програми "Шустер live". Як телеканал ми захищаємо насамперед інтереси глядача і сподіваємося, що в майбутньому всі залучені сторони - організатори, ведучі та учасники - будуть ставитися коректно як один до одного, так і до глядача», - сказав він.

 

Пан Дзікі зазначив, що програма, творцем якої є «Савік Шустер студія», має бути глибокою дискусією про все, що відбувається в країні. Те, що відбулося в ефірі 25 вересня, на його думку, має стати поштовхом до більш серйозного обговорення ролі ЗМІ в передвиборній кампанії і ролі політиків у відносинах зі ЗМІ.

 

Він наголосив, що телеканал «Україна» не впливає на редакторську політику ток-шоу «Шустер live» і завжди готовий надавати майданчик незалежним об'єктивним журналістам, оскільки хоче мати якісний інформаційно-аналітичний продукт. «Наше завдання як медіа - дотримуватися балансу і подавати різні точки зору. Телеканал "Україна" не впливає на редакторську політику ток-шоу "Шустер live", що, на нашу думку, і є гарантією незалежності журналістів. Відповідно, ми не втручаємося в процес підготовки програми і запрошення гостей ефіру», - заявив Вальдемар Дзікі.

 

Нагадаємо, під час п'ятничного ефіру програми «Шустер live» із Юлією Тимошенко, відбувся конфлікт між ведучим та присутніми на ефірі членами опозиції, чия участь не була передбачена форматом (Ганна Герман, Микола Азаров, Ірина Акімова). Під час ефіру прозвучало, що випуски ток-шоу узгоджуються зі штабом Партії регіонів.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
андрей кокотюха // 30.09.2009 12:51
"В МИРЕ ДОЛЖНА ПРОИЗОЙТИ ВЕЛИКАЯ РЕАКЦИЯ ПРОТИВ ВЛАСТИ И ГОСПОДСТВА ПОЛИТИКИ, ПРОТИВ ПОХОТИ ПОЛИТИЧЕСКОЙ ВЛАСТИ, ПРОТИВ ЯРОСТИ ПОЛИТИЧЕСКИХ СТРАСТЕЙ. ПОЛИТИКА ДОЛЖНА ЗАНЯТЬ СВОЕ ПОДЧИНЕННОЕ ВТОРОСТЕПЕННОЕ МЕСТО, ДОЛЖНА ПЕРЕСТАТЬ ОПРЕДЕЛЯТЬ КАТЕГОРИИ ДОБРА И ЗЛА, ДОЛЖНА ПОКОРИТЬСЯ ДУХУ И ДУХОВНЫМ ЦЕННОСТЯМ. ДОЛЖНА БЫТЬ В МИРЕ ПРЕОДОЛЕНА ДИКТАТУРА ПОЛИТИКИ, ОТ КОТОРОЙ МИР ЗАДЫХАЕТСЯ И ИСХОДИТ КРОВЬЮ". Николай Бердяев, 1918 год
для Зачем? он же фафа // 30.09.2009 12:11
Ткаченко, та попустись уже! Чем гадости о бывшей жене писать, займись чем-то полезным.
Очень дзикий // 30.09.2009 09:46
запретите у себя всякие спецформаты с лидероами, спикерами, премьерами и всякими секретариатами. Все это напоминает советские спецраспределители, спецномера... Для всех одни правила.
Зачем? // 29.09.2009 23:26
А зачем извиняться? Хорошее шоу получилось. Кроме ПР все остались довольны. Лучше бы Вальдемар извинился за назначение в главные продюсеры телеканала вчерашнего сценариста, который не то что бы в топ-менеджменте опыта никогда не имел и в оприоре не умеет руководить людьми, так и о телевидении лишь от бывшего мужа знает... Если даже я и утрирую, всё равно, часть информации на оф.сайте ТРК Украина о профессиональном пути этого "специалиста" не соответствует действительности. Не верите? Проверьте "московский" след - убедитесь. В результате этого назначения, коллектив запуган и кроме "подковёрных" интриг ничего не происходит (молчу о неудачах). Куда Вальдемар и учредители смотрят?
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  17:10 28.07.2016
  Алексей Бондаренко для «Телекритики»