|Тексти випусків теленовин за 29 серпня - 1 вересня|


НЕК: телесеріал «Щасливі разом» не поважає батьків, принижує особистість і шкодить неповнолітнім

09-09-2009

Національна експертна комісія з питань захисту суспільної моралі визнала, що частини телесеріалу «Щасливі разом», що демонструвалися на  Новому каналі з 1 по 16 червня 2009 (о 21-й годині 20 хв.), містять ознаки неповаги до батьків, приниження особистості та можуть зашкодити фізичному, інтелектуальному і духовному розвитку неповнолітніх та молоді. Про це йдеться у рішенні №8 від 27 серпня 2009 року.

 

НЕК має намір просити Національну раду України з питань телебачення та радіомовлення надати на дослідження відеозапис серій телесеріалу «Щасливі разом», які демонструвалися в ефірі Нового протягом серпня 2009 року.

 

Також експертна комісія звертатиметься на предмет з'ясування впливу досліджуваних серій телесеріалу «Щасливі разом» на психічний та моральний розвиток дітей та молоді до:

-  Інституту психології імені Г. С. Костюка Академії педагогічних наук України;

- Українського науково-дослідного інституту соціальної та судової психіатрії МОЗ України;

- Академії педагогічних наук України;

- Інституту проблем виховання АПН України;

- Інституту вивчення проблем злочинності Академії правових наук України;

- Професійної асоціації дитячих аналітичних психологів;

- Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда - Україна».

 

Коли апарат НЕК узагальнить висновки фахівців, це питання ще раз винесуть на розгляд Національної комісії, на яке запросять і керівництво ЗАТ «Новий канал».

 

«Телекритика»

 


Версія для друку * Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі наших відвідувачів:
націоналіст // 10.09.2009 07:39:41
А чи змогло б телекритівське товариство влаштувати громадську люстрацію членів НЕК? Думаю, що було б цікаво знати не тільки їхню партійну, громадську та всяку іншу діяльність в радянський час, а й конкретні моральні вчинки та IQ.
Алегарф // 09.09.2009 21:59:17
2 Anna Такая молодая - и уже домохозяйка : /
Anna // 09.09.2009 20:10:07
С-М-Е-Ш-Н-О?!?!?! Так все-таки кому-то действительно смешно?!?! Скажу честно, последние полгода в силу обстоятельств я присоединилась к армии домохозяек. Соответственно, поглощаю сериальное варево. И именно на "Новом". Начиная с "Друзей" до "Кадетов" с "Папиными дочками". Они создают мне хорошее настроение. И только "Счастливы вместе" это настроение убивает наповал. Даже не знаю, с чем сравнить эту тупость. Не смешно. Вообще.
Алегарф // 09.09.2009 19:55:16
Хорошо, Леся, "манипуляторов человеческим сознанием".
soe // 09.09.2009 19:14:00
коли цих [censored] вже заберуть в дурку... в них ще й гумором погано, не тільки зі смаком. цікаво, який в них середнй IQ в НЕКу...
    +Додати
    * тільки для зареєстрованих користувачів
     введіть код:


    Всі коментарі

    Нове на «Телекритиці»

    Загрузка...

    SELECTOR NEWS

    Новини «Главпорт»

    Завантаження...

    Реклама

    Разработка сайтаГоловнаRSS