На мікрофон журналістки СТБ Ольги Червакової напав депутат КПУ Олександр Ткаченко
01.09.2009 12:46

На журналістку СТБ Ольгу Червакову напав комуніст Олександр Ткаченко. Про це ТК стало відомо від самої Ольги.

 

Інцидент трапився у приміщенні Верховної Ради. Пані Червакова розповіла «Телекритиці», що планувала взяти в Олександра Ткаченка коментар. Напередодні член  фракції КПУ виступив із ініціативою, щоб журналістів не пускали у буфет Верховної Ради.

 

«Я спитала у пана Ткаченка: "Чим він керувався, коли робив таку заяву? ", - розповідає «Телекритиці» журналістка СТБ. - Він нічого не відповів. Натомість спочатку вдарив по мікрофону, тоді вихопив його і пішов з ним по сходах до третього поверху. Далі депутат викинув мікрофон, і він упав аж у підвал... Усі ці дії зафіксовано на відео».

 

За її словами, потрісканий внаслідок «польоту» мікрофон знайшли. Щоб зафіксувати пошкодження, пані Червакова звернулася до працівників правоохоронних органів та до парламентської охорони. 

 

ТК намагалася звязатися з Олександром Ткаченком. Але помічник екс-голови Верховної Ради сказав, що номера його телефону не знає. «Я - помічник не новий. А  от телефон у Олександра  Миколайовича - новий. Хочете його знайти - ідіть у Верховну Раду. До чого тут я, як помічник?», - пояснив Леонід Артикульний.

 

Ольга Червакова переконана, що  дії депутата підпадають під дію частини першої статті 171 КК: «Умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналістів». На запитання ТК, чи оскаржуватиме вона дії пана Ткаченка у судовому порядку, журналістка СТБ відповіла, що має порадитися з юристами телекомпанії.

 

Неофіційні прийоми у спілкуванні з журналістами Олександр Ткаченко практикує не вперше. 16 липня 2007 року він розбив фотоапарат головного редактора газети «Молодіжні хроніки» та інтернет-видання  Sprotiv.org Вадима Гладчука і у присутності свідків погрожував йому фізичною розправою. Саме такою була реакція тодішнього президента Тендерної палати на спробу пана Гладчука сфотографувати його у момент зустрічі з Антоном Яценком, сином одного з власників ООО «Європейське консалтингове агентство» Володимира Яценка.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
Коко // 02.09.2009 18:31
А як вам CENSORED????? Журналістку Надзвичайних затримали із коноплею у кабінеті борця з незаконним обігом наркотиків!!! Безпрєдєл!!!!!!!
Олександр // 02.09.2009 12:00
Ядро штовхають...
Іван // 02.09.2009 10:29
то, шо Ткаченко - CENSORED і демагог, давно відомо. тут новин немає. але з іншого боку, надто вже непрофесійною видалася та цибата папараця - поки стояли, все було добре, а щойно Ткаченко почав втікати (на шо, кстаті, має повне право, як і на публічну відповідальність за таку втечу від діалогу), як медуза пера почала зриватися на писк і ледь не силоміць тицяти йому мікрофон. в кульмінаційній сцені добре видно, що вона намагалася всунути мікрофон перед двірним проходом, не розрахувала і заїхала йому прямо в обличчя. звісно, відреагував він по-жлобському, але не варто обмежуватися наїздами (справедливими) лише в один бік. насправді, жлоби вони обидва. спостерігав не раз за поведінкою журналюг на прес-конференціях і інших заходах і не раз ловив себе на думці, що з задоволенням і в ізвращьонной формє позаважав би декому у виконанні ним професійних обов"язків. не до крові, звичайно, але пара синяків була б не зайвою. і шо характєрно, після прочитання чи перегляду матеріалів, які виходили після цих випадків, желаніє тіки усілівалось. щитайте мене ткаченком
Макс // 01.09.2009 22:14
Еще один неуравновешенный в парламенте. Там срочно нужно психконтроль на входе устраивать. Интересно спотанно у Ткаченко вышло, или он перед этим потренировался? И каким видом спорта он в детстве занимался? Случайно, не метанием ядра или копья?
Grivna // 01.09.2009 20:00
Ткаченка - на нари!
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Читайте також:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  12:15 25.07.2016
  Ирина Навольнева для «Телекритики»
  15:00 22.07.2016
  Елена Синицына для «Телекритики»