Дмитро Гройсман не вважає себе одним зі «100 найвпливовіших українців» за версією «Корреспондента»
25.08.2009 11:37

Координатор Вінницької правозахисної групи Дмитро Гройсман вважає, що він не відповідає місцю у рейтингу журналу кореспондент «100 найвпливовіших українців». Про це він заявив у відкритому листі до головного редактора видання.

 

«Должен признаться, что я не могу разделить мнения уважаемых экспертов журнала "Корреспондент" о своей влиятельности. Организация, в которой я работаю - Винницкая правозащитная группа - далеко не самая крупная и мощная по человеческому и материальному ресурсу среди структур гражданского общества, позиционирующих себя как "правозащитные организации". Нас не награждают «Орденами Свободы», мы не участвуем в посиделках по поводу обсуждения «Универсалов национального единства», Президент не приглашает нас в «Национальные конституционные советы» и прочие комиссии по «утверждению верховенства права», мы не осваиваем миллионные гранты Евросоюза и не подставляем свое плечо СБУ в ее сложном и неблагодарном деле по созданию истории Украины ХХ века», - зазначає він.

 

Також, за словами пана Гройсмана, стаття про його правозахисну діяльність була проілюстрована фотографією  мера Вінниці Володимира Гройсмана, що не може свідчити про його впливовість.

 

Головний редактор «Корреспондента» Віталій Сич у коментарях ТК наголосив на тому, що  відкритий лист пана Гройсмана є проявом його скромності.

 

«Його діяльність та його вчинки дозволяють йому бути у списку ста найвпливовіших українців. Але він є скромною людиною і вважає , що на це не заслуговує. Ніякого поплутання персоналій Дмитра та Володимира Гройсмана немає. Я сам  народився у Вінниці, і знаю, що там мер Гройсман. Щодо фото, то я його подивлюсь, якщо там справді помилка - вибачимось», - сказав пан Сич.

 

«Телекритика»

Теги:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
океан // 25.08.2009 20:54
Ну Гройсман правду сказав, він далеко не така впливова людина... цікаво,що багато культурних діячів,які були минулого року у ТОПі, цього року в нього не потрапили. Забужко, Андрухович, наприклад
Владимир // 25.08.2009 12:02
Там действительно на фотографии мер Винницы. Я еще удивился (не помнил имени В.Гройсмана), почему не написали, что он еще и мер города. Оказалось - не показалось. Это другой Гройсман. Не родственник ли мера? :)
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Читайте також:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  17:10 28.07.2016
  Алексей Бондаренко для «Телекритики»