Моралісти визнали, що сайт rupor.info пропагує релігійну ворожнечу, а vkontakte.ru – насилля і жорстокість
17.07.2009 11:33

Національна експертна комісія з питань захисту суспільної моралі розглянула низку порушень українського законодавства сайтами rupor.info та vkontakte.ru.

 

До уваги членів комісії був представлений експертний висновок НЕК, який свідчив, що «статті «Греко-католики клянутся сжигать магазины с антиукраинской литературой» та «Псевдобандеровцы превратились в нацистов», розміщені на сайті http://www.rupor.info/, містять інформацію, яка носить провокативний характер, має ознаки пропаганди, релігійної ворожнечі та непрямі ознаки пропаганди національної ворожнечі, чим порушує вимоги чинного законодавства України в сфері захисту суспільної моралі».

 

Члени комісії одноголосно підтримали цей висновок. Про прийняте рішення буде повідомлено СБУ.

 

Також, розглянувши представлені гр. Костянтином Усовим фотозображення процесу препарування собаки, що розміщені на одній з веб-сторінок vkontakte.ru, члени комісії оцінили їх як такі, що пропагують насильство і жорстокість.

 

Про рішення НЕК було повідомлено представника МВС України, який зазначив, що проти двох осіб, які розміщували ці фотозображення, буде порушено кримінальну справу.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
BRUNO // 18.07.2009 02:07
Все на выборы!!! Скажи НЭК нет у урны!!!
vbnv // 17.07.2009 18:30
Вот вам гады - bezpaleva. ru /film/1153369666-bruno-br252no-2009-ts.html (уберите пробелы, заходите на сайт и качайте БРУНО бесплатно) Копируйте ссылку и отсылайте своим друзьям. Качество пока камрип, через пару недель будет лучше!
знающий // 17.07.2009 13:56
второй раз на "контакт" наезжают. лучше бы занялись телеканалом М1. Там сигареты NEXT рекламируют в каждой отбивке между клипами. Я в шоке был, когда увидел... Вот это скрытая реклама!
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Читайте також:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»