Працівники «Пульса Киева» об’єдналися в профспілку й вимагають виплатити заборгованість по зарплаті
22.04.2009 14:03

Працівники ТОВ «Медіа Поінт», компанії, яка займалася випуском щоденної безкоштовної газети «Пульс Киева» і підтримкою однойменного міського порталу, створили первинну організацію незалежної профспілки «Захист Праці» і заявили про намір захищати свої права, порушені працедавцем.

 

Як повідомили ТК члени новоствореної профспілкової організації, із січня 2009 року колективу компанії не була виплачена заробітна плата. Таким чином, заборгованість перевищила три місяці, що є кримінальним злочином (ст. 175 Кримінального кодексу України).

 

За інформацією профспілки, з 3 червня увесь колектив буде скорочено. Проте більшість співробітників уже написали заяви про звільнення за згодою сторін. «Крім того, співробітників незаконно примусили підписати документ про те, що нараховану заробітну плату вони отримали», - заявляють у профспілці. На думку профспілчан, звільнення адміністрації компанії за власним бажанням не звільняє її від відповідальності за затримки виплат і незаконне скорочення працівників, наказ про яке не був узгоджений з профспілкою, що була на підприємстві.

 

Члени профспілки збираються відстоювати порушені права в тому числі й у судовому порядку.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:

  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Читайте також:
  Посилання за темою:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»