Комітет з питань свободи слова та інформації хоче внести більш ліберальні зміни до закону «Про рекламу»
02.04.2009 10:56

Комітет з питань свободи слова та інформації хоче відкликати на повторне друге читання законопроект  «Про внесення змін до Закону України «Про рекламу» щодо приведення у відповідність до Європейської конвенції про транскордонне телебачення, № 3081. Торік комітет пропонував прийняти цей проект закону у другому читанні і в цілому.

 

Як зазначила під час засідання комітету 1 квітня 2009 року Олена Кондратюк, ратифікація про транскордонне мовлення свідчитиме про те, що міжнародне право буде домінувати над вітчизняним. «Через три місяці в Україні вступить у силу Конвенція про транскордонне мовлення, і її знову почнуть трактувати як кому спаде на думку. Тому я пропоную змінити рішення комітету і повернути на повторне друге читання зміни до цього закону, внести до проекту більш ліберальні правила, які вже сьогодні є в Європі», - сказала Олена Кондратюк.

 

У результаті позитивного голосування  комітет змінив своє рішення і запропонував Верховній Раді повернути законопроект № 3081 на повторне друге читання.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:

  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Читайте також:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  12:15 25.07.2016
  Ирина Навольнева для «Телекритики»