Газета «Пульс Києва» шукає нових інвесторів і готується до скорочення
06.03.2009 11:34
Безкоштовна газета «Пульс Києва», яка з’явилася на київському ринку восени 2008 року, шукає нових власників. За інформацією джерел «Телекритики», попередні інвестори відмовилися від подальшого фінансування проекту.
 
Наразі наклад видання нібито скорочений. Останню зарплату співробітники видання отримали за грудень. Їх попередили, що у найближчому майбутньому штат видання (близько 70 осіб) можуть значно скоротити.
 
Директор видавця видання ТОВ «Медіа поінт» Олег Лисенко підтвердив інформацію про небажання власників фінансувати проект та про затримку зарплатні. «Так, є такі проблеми, і наразі ми шукаємо нових інвесторів. Ведемо переговори з кількома організаціями та групами потенційних інвесторів», - повідомив він.
 
На питання про те, який «запас міцності» є у газети, він відповів, що папір, друк та розповсюдження газети наразі окупаються за рахунок реклами, тому газета може виходити без додаткового фінансування довго. Інвестиції потрібні для оплати функціонування офісу, зарплат та для розвитку.
 
Нагадаємо, власником видання вважався народний депутат Василь Горбаль, проте пан Лисенко не підтверджує цю інформацію, наголошуючи на формулюванні «група українських інвесторів».
 
Нагадаємо, у грудні та січні було закрито дві безкоштовні газети – «Обзор» та «15 минут». Експерти припускали, що інші видання сегменту – «Вечерком», «Пульс Києва» та «Газета нашего района» - тепер зможуть розраховувати на більші рекламні надходження. 
 
«Телекритика»
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
Лэйли // 08.03.2009 20:00
Дада. Вы правы!!!
JJJ // 08.03.2009 15:52
Виталик не в обиду тебе, но по другому никто не задумается. МЫ переживаем за свое будующее потому, что не знаем чем закончиться это всё. Нам надо платить за учёбу и кредиты и что-то кушать. Вы нам сейчас говорите чтобы мы работали и не переживали не за что, и мы будем работать и сделаем всё, что должны. Но мы вобще не верим что новый инвестор сохранит наши рабочие места и нашу зарплату. Нас сейчас получаеться выжали как лимонов и хотят оставить у разбитого корыта.
Лейли // 08.03.2009 11:48
За все нужно платить))))))))вот и вы поплатились
Хахаха // 08.03.2009 01:10
Блин, ребята, чесслово, насмешили. Спасибо за веселый вечер! Уважаемые редактора, не стоит тут затыкать рты своим коллегам. У каждого есть право высказать свою точку зрения:)) Уважаемые журналисты, крепитесь и удачи в вашем нелегком труде) Газета действительно неплохая, НО я, лично, наслышана об отношении к сотрудникам у вас от знакомых. Хотя сама никакого отношения к журналистике не имею)) УДАЧКИ нам всем)
Редактор // 07.03.2009 23:55
Собака лает, караван идет
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Читайте також:
  Посилання за темою:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  12:15 25.07.2016
  Ирина Навольнева для «Телекритики»
  15:00 22.07.2016
  Елена Синицына для «Телекритики»