Нацкомісія з питань захисту суспільної моралі хоче заборонити «В контакте»?
28.11.2008 12:34
Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі надіслала листа до Міністра закордонних справ України Володимира Огризка з проханням звернутись до Посольства Російської Федерації щодо поширення порнографії в російській соціальній мережі www.vkontakte.ru. Текст звернення за підписом голови комісії Василя Костицького «Телекритика» отримала у Національній експертній комісії.
 
«Відповідно до статті 17 Закону України „Про захист суспільної моралі” фахівцями апарату Національної комісії було проведено дослідження соціальної Інтернет - мережі „В контакте”, яка є однією з найбільших  Інтернет - мереж в Україні та Російській  Федерації з кількістю зареєстрованих учасників близько 16 мільйонів осіб. За результатами дослідження встановлено, що на сайті www.vkontakte.ru зареєстровано багато груп, які містять інформацію (фотознімки та відеоматеріали) порнографічного характеру та пропозиції заробити на розповсюдженні порнографії. Зокрема це стосується груп: „Заработок на просмотре Эротики и Порно” http://vkontakte.ru/club4144659, „Похотливые подростки” http://vkontakte.ru/club1830276, „Хочу секса” http://vkontakte.ru/club33099 та багато інших (зразки роздрукованих сторінок додаються)»,  - йдеться в листі. Його автори наводять адресу в Росії, за якою зареєстрована ця соціальна мережа, та називають його власника – російського громадянина Павла Дурова.
 
«Враховуючи вищезазначене, прошу Вас, шановний Володимир Станіславович, розглянути можливість звернення до посольства Російської Федерації з наведеного факту для недопущення подальшого поширення порнографічної продукції», - зазначено в листі.
 
«Телекритика»
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
Marlin (Germany) // 24.02.2010 02:32
Наезд на демократию?????
Илья // 12.01.2009 21:54
Дело совсем не в порнухе!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Люди от етого вконтакта как зомби!!!!! Вот в чём проблема!! А ВЫ наверное таки еже зомби которые будут потом логти себе кусать!
Александр // 15.12.2008 21:05
Как же я хочу закрыть контакт!! Он просто задурманил голову всем!!! Он делает людей зомби, от него уже зависимость, это как наркотик! так что закрывайте контакт и все будет проще! и открылся факультет www.fakultet.ru это тот же самый контакт, и если контакт закроют через некоторое время, будут все сидеть тамю так что таких сайтов я думаю лучше не делать и закрывать их! вот есть сайты знакомств! и этого достаточно!! ЗАКРЫВАЙТЕ КОНТАКТ!!!!!
Harcord // 04.12.2008 20:15
Пусть запещают, всёравно найдут способ как зайти на этот сайт. Например через спутниковый интернет через какого-нибудь спутникового интернет провайдера, и нихрена тут нац рада не запретит ))))))))))))))
// 01.12.2008 18:20
баклажаны опять все свели к оранжоидам.... на себя да на свою любимую РФ поглядите - там уже православные дружинники по улицам ходить собираются :D Это вам не нацсовет, могут и кадилом по лбу дать
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Читайте також:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»