Казбек Бектурсунов узяв шефство над журналом «10 дней». Переформатоване видання очолив Кирило Проценко
17.10.2008 18:03
Журнал «10 дней», який випускало видавництво «7+7 Медіа», переформатовано. Нове видання під назвою «Топ-10» очолив художник Кирило Проценко.
 
Раніше сайт «Дуся» повідомляв про те, що видавництво «7+7 медіа» змінило засновників. За інформацією джерел, новим власником видавництва стала компанія, близька до членів родини мера Києва Леоніда Чернівецького. Генеральний директор видавництва Оксана Северчук підтвердила «ТК» зміну засновників.
 
«Так дійсно, у нас змінились співзасновники. Одним із засновників стала одна з українських компаній. Я не можу розголошувати цю назву. По-перше, це не є таємниця, а по-друге, її назва вам ні про що не скаже. Я не роблю з цього таємницю, але і не вважаю за потрібне її називати. Досить того, що я сказала, що це українська компанія (раніше у нас був 100% іноземний капітал). Я вважаю, що це вичерпна відповідь. Те, якою часткою володіє компанія – це комерційна таємниця.», - зазначила Оксана Северчук.
 
За її словами, після зміни засновників відновились усі видання «7+7 медіа» («7+7я», «10 days/10 tage» и «ДОМ-2. ТНТ-реалити») та був проведений ребрендинг журналу «10 дней». Випусковим редактором журналу став Антон Петров, який раніше працював у київських муніципальних виданнях, які входять до так званого «Київського медіахолдингу».
 
Кирило Проценко повідомив «ТК», що до сфери його обов’язків належить розробка нового дизайну журналу. «Моє завдання – знайти нові, свіжі зображальні форми. Це буде свіжа кров у форматі подібних журналів. Зараз це робочий матеріал, у нас вийшов пілотний номер, і найближчим часом ми вдосконалюватимемо його», - сказав він. Із запитаннями щодо оновленого формату та інформаційної стратегії видання пан Проценко порадив звернутись до радника мера та керівника неформального «Київського медіахолдингу» Казбека Бектурсунова і до виконувача обов'язків головного редактора газети «Вечірній Київ» Романа Костриці.
 
«ТК» сподівається отримати відповіді на запитання, скеровані до пана Бектурсунова.
 
«Телекритика»
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
P.S. // 03.11.2008 14:47
Любопытное уточнение. С приходом Каздыбэка на ТРК в туалеты для сотрудников, которые он посещал, остальным нельзя было ходить. Видать эта куча (SENSORED) всю бумагу вымакала.
Н. П. // 22.10.2008 15:22
Журнал тішить компактним і компетентним підбором основних трендових тем місяця: детально про Fashion week-ки (не тільки Ukrainian, а й основних світових стовпів FW -New York, London, Milan, Paris) Кінофестиваль "Молодість 2008" Великий укр. арт-проект "Бурса" Музичні події Jazz in Kiev, Kievbass Французький щорічний автосалон Mondial de l'Automobile + Статті про ресторанні тенденції сезону, огляд книг, аудіо, сторів і звісно ціла сторінка присвячена новому ноуту від Apple з технологією цільного корпусу та ще купа цікавих дрібниць. Логічно присутні багато компановок ТОП-10: десятки фешн, трендів, моделей сезону і т. д. авторами яких є маститі в своїх сферах експерти. Статті написані легко, смачно, без пафосу. Верстка (якщо можна так казати про внутрішнє наповнення) - доволі традиційна, ергономічна. А от над самою обкладинкою, я б попрацювала - мало того, що вона сіро чебешна з обличчям моделі, яка до того була на обкладинці фешн проекту Афіші, так ще й дико перекликається у кольоровій стилістиці з новим номером тієї ж таки Афіші - можна сплутати. Для лончу видання, ІМХО, варто було б з обкладинкою більше "заморочитись". Але то я про форму, а зміст - відмінно. Ріспект і повага http://trendsetting-ua.blogspot.com/2008/10/10.html
Жил такой парень.... // 19.10.2008 16:31
Для Rfpz! Рулон туалетной бумаги говоришь!!!???? Чтобы ты знал на ТРК "Киев" она является самой ценной бумагой!!!! Я был там в гостях буквально пару дней назад и не в одном туалете нет бумаги!!!! Единственное, что имеется, это газета "Вечерний Киев" и "Откровение Мера Л.М. Черновецкого" (Предвыборная програма) Тобиш с помощью внутремедийних процессов поднимают читаемость выше указанных материалов..... Я уже про мыло не говорю.... мыла также небыло.... ни руки помыть, не повеситься при ожидании не получаемого (Зарплата низкая и дают ее не всегда.... к примеру договорники еще за август не получили....) По мойму руководство так называемого холдинга не понимают простых человеческих и общественных потребностей (1. на работу ездить надо. 2. оплатить комунальные услуги надо. 3 Питаться надо. да и вообще....) За то - Мы покупаем новые журналы, чтобы сотрудникам было чем жопы подтирать...... (Глянец!!!! Гламурно!!!!)....
Rfpz // 19.10.2008 12:30
Для полного счастья всегда чего-нибудь не хватает. То табуретки, то мыла, то веревки...))Рулон туалетной бумаги - это единственная светлая полоса в жизни Кази.))
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Посилання за темою:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»