Бійка на Кловській: травмовані фотокори «Коммерсанта» та УНІАН
03.10.2008 10:00

2 жовтня на вулиці Первомайського у Києві (біля станції метро Кловська) у сутичці під час акції протесту проти захоплення Будинку Звукозапису (власність Державного комітету телебачення і радіомовлення) постраждали журналісти. За інформацією джерела «ТК», охорона, яка захопила будинок, кидала в учасників акції протесту, які намагались зламати паркан, каміння і дошки.

 
Зокрема, Ігоря Луценка, головного редактора сайту «Фінансист» та активіста ініціативи «Збережемо старий Київ», побили троє охоронців, а також забрали у нього відеокамеру, на яку він знімав те, що відбувалось. Зараз Ігор Луценко разом із міліцією намагається повернути камеру. Також серйозне поранення отримав фотокореспондент інформаційного агентства УНІАН Володимир Гонтар. За інформацією більд-редактора агентства Ірини Тимофеєвої, у Володимира травмовані (але не зламані) ноги.
 
Постраждав також фотокор газети «КоммерсантЪ» Олександр Течинський. Як повідомив «ТК» редактор відділу «Суспільство» цього видання Денис Попович, один із тих, хто захопив будинок, жбурнув дошку у камеру і зламав фотографу руку. Зараз Олександр перебуває у лікарні. «Міліція не втручалась. Навіть після того, як Течинський підійшов до міліціонерів, вони запропонували йому йти у відділок і писати заяву. Хоча, за деякими даними, там був присутній заступник начальника Печерського відділу міліції», - каже Денис.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
ДОБРОДИЙ // 08.10.2008 21:55
КАБАН НЕ ВИНОВАТ !!!
Володимир // 05.10.2008 13:55
Людям залишається тільки покладатися на себе
// 05.10.2008 12:22
Стріляти треба таких охоронців, а не з міліцією розбиратись. Скільки можна гратися в їхню "дерьмократію"? Дайош козацьку Січ по народним законам!
125 // 04.10.2008 10:33
Ребята, а на хрена в нашей стране милиция? Разогнать этих узаконеных бандитов!!Мало того, что грабастают все, так мы их еще и субсидируем!
otar // 03.10.2008 14:07
Якщо ви про фотки побиття, то їх прислала прес-служба "Збережемо старий Київ". Там зазначене ім'я і прізвище фотографа. Якщо копірайти належать газеті "Хрещатик", ми, певна річ, і це зазначимо.
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Посилання за темою:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  15:00 22.07.2016
  Елена Синицына для «Телекритики»