«Інтер» знімає з ефіру всі святкові концерти та мюзикли, в тому числі і власного виробництва
02.01.2015 20:31
Канал вніс значні зміни у новорічно-різдвяну сітку мовлення

Починаючи з вечора 1 січня 2015-го, телеканал «Інтер» знімає з ефіру всі святкові концерти та мюзикли, в тому числі і власного виробництва, які анонсувалися раніше. Про це йдеться у прес-релізі телеканалу.

 

Зокрема, зняті наступні програми: «Новорічний Блакитний вогник 2015», два концерти Ігоря Крутого, «Гумор року», «Уральські пельмені. 20 років в тісті », «Кращі пісні 2013», «Новорічний парад зірок 2014 », концерти «Пісня року 2013» і «Жди меня в Новый год» (ефір напередодні Старого нового року), мюзикли «Новорічні свати» і «Червона шапочка», «Однокласники», «Божевільний день, або Одруження Фігаро», «За двома зайцями», «Снігова королева», «Три мушкетери», «Вечори на хуторі біля Диканьки» і «Зоряні канікули».

 

«Це популярні програми, які "Інтер" традиційно показує в період новорічних і різдвяних свят. Ми розуміємо, що подібна ситуація, на жаль, завдасть шкоди глядачеві, котрий чекає свої улюблені програми, оскільки ламаються багаторічні традиції святкування Нового року. Ми розраховуємо на розуміння глядачем цієї ситуації. Оскільки подібні дії є вимушеною реакцією на ту істерію, яка виникла навколо телеканалу 1 січня 2015, коли на "Інтер" посипалися провокативні безпідставні звинувачення в показі розважальних святкових проектів, хоча вони повністю відповідають вимогам українського законодавства», - йдеться у прес-релізі.

 

«Хочемо підкреслити: ми звикли працювати в суворій відповідності з законами України, а не в інформаційному хаосі, коли загроза позбавлення каналу ліцензії штучно створена на підставі голослівних звинувачень в соціальних мережах і публічних емоційних висловлювань окремих чиновників і політиків. Ми не маємо наміру втягувати наших глядачів в цей конфлікт. Опинившись мимоволі заручником агресивних популістів, "Інтер" вибрав менше зло, знявши частину рейтингових програм з ефіру. Ми зробили це, щоб поставити крапку інсинуаціях, що виникли навколо телеканалу», - кажуть у прес-службі.

 

На «Інтері» переконані, що безпідставні випади останнім часом виникають на адресу багатьох українських телеканалів, там сподіваються, що й інші провідні канали України підтримають їх у захисті прав і свобод телемовників.

 

«У світлі вищевикладеного, канал "Інтер" чекає від повноважних державних органів України у сфері телебачення роз'яснень виниклої ситуації і розраховує на правове врегулювання подібних ситуацій, оскільки вони можуть виникати доти, поки повною мірою не будуть визначені правила постановки в український ефір музичних концертів і продуктів розважального жанру», - кажуть на каналі.

 

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення розгляне питання про дотримання законодавства під час новорічного ефіру на найближчому засіданні, що планується на 15 січня.

 

Нагадаємо, канал «Інтер» в новорічному ефірі показав виступи співаків, які неодноразово виступали з антиукраїнськими заявами, а деякі з них є персонами нон-грата в Україні.

 

Раніше директор департаменту інформаційної політики Держкомтелерадіо Богдан Червак заявив, що «Інтер» має стати суспільним телеканалом.

 

Програма новин на «Інтері» «Подробности» відмежувалася від такої політики каналу, засудивши її.

 

Раніше представники комісії з питань поширення й демонстрації фільмів та низки правозахисних організацій закликали позбавити «Інтер» ліцензії.

 

Як писала «Телекритика», міністр інформаційної політики Юрій Стець домагатиметься заборони допуску в український телеефір осіб, які шкодять Україні або публічно підтримують її опонентів.

 

Секретар РНБО Олександр Турчинов зазначив, що Нацрада має негайно розглянути питання щодо позбавлення ліцензії телеканалу «Інтер».

 

Телеканал «Інтер» вважає всі звинувачення, висловлені на нашу адресу 1 січня 2015 в українських ЗМІ, тиском на канал


«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
Noser // 03.01.2015 17:37
Мнение:"Ведь даже по Конституции Украины каждый гражданин и тем более НЕгражданин этой страны имеют право на свободу политических и религиозных взглядов, на свободу мысли и иметь своё мнение по тем или иным событиям и высказывать его, поддерживать или не поддерживать того или иного политика, партию, движение или оставаться нейтральным." ОТ Пропаганда сепаратиських поглядів і думок призвела до трагедії і війни.
мнение // 03.01.2015 13:57
Лариса, действительно, здесь - лакмусовая бумажка, но только по Фрейду: преступники боятся любого намека на свои кровавые злодеяния и преступления. Почему Турчинов так бьется в истерике при появлении в эфире Лорак, Повалий, Валерии? Так прямо они страшны? Ведь даже по Конституции Украины каждый гражданин и тем более НЕгражданин этой страны имеют право на свободу политических и религиозных взглядов, на свободу мысли и иметь своё мнение по тем или иным событиям и высказывать его, поддерживать или не поддерживать того или иного политика, партию, движение или оставаться нейтральным. Также Конституция Украины четко определяет и свободу граждан относительно их прослушивания/непрослушивания, просмотра, чтения песен, книг, фильмов и т.д. Истерическая же реакция Турчинова и кучки уродов после новогоднего огонька на "интере" вполне объяснима: преступники, по уши в крови людей и погрязшие во лжи, подсознательно боятся любого, кто хоть как-то может стать намеком на всю ту грязь и кровавые преступления, которые они совершили. Сегодня уже нет сомнений: расстрел "небесной сотни", политические убийства, кровь на Донбассе, Илловайский котел и другие кровавые преступления СОВЕРШЕНЫ в стране с ведома, за деньги или даже по личному заказу господина Турчинова, Яценюка и шайки бандитов, которые ради прихода к власти и дележа и передела несметных богатств и бюджета Украины ,не стесняясь совершили ряд тяжких преступлений, цинично прикрываясь при этом рассказами про "европейский выбор", "национальную идею", патриотизмом и борьбой с коррупцией
Лариса // 03.01.2015 13:00
Интер делает вид что не понимает из-за чего шум,"бьёт"на " привычки,традиции" постоянных зрителей,а может пора менять и каналу "традиции",они не замечают,что зритель поменялся! И не надо обижать зрителя/меня/ что истерим! Просто хотим чтобы уважительно относились к новым реалиям,выгляньте в" окно",Интер! А для многих моих друзей отношение власти к "вашему Огоньку"будет лакмусовой бумажкой отношения к ним...Любите Украину!
Sparrov // 03.01.2015 12:01
"Ми розуміємо, що подібна ситуація, на жаль, завдасть шкоди глядачеві, котрий чекає свої улюблені програми..." Ні, насправді ТОП-менеджери Інтера прекрасно розуміють, що їхні програми вбили уже 4000 людей і завдали максимальної шкоди своїм глядачам, вихолостивши мізки та щогодинно включаючи "Русскій мір". Вся Інтеровська брехня про всі Майдани. БРЕХЛИВА ПРОПАГАНДА ВБИВАЄ ЛЮДЕЙ!
Зритель // 02.01.2015 23:51
Такой вопрос - а что вам мешает переключить на другой канал? Не нравится что-показывают - не смотрите. Горстка радикалов пытается заставить всю страну поступать так, как они хотят...
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Читайте також:
  Посилання за темою:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  15:00 22.07.2016
  Елена Синицына для «Телекритики»