Оксана Романюк подала заяву про злочин щодо зламу її комп’ютера і оприлюдння особистого листування
09.10.2013 11:04

Виконавчий директор Інституту масової інформації (ІМІ) Оксана Романюк 9 жовтня подала заяву про злочин до міліції щодо відкриття кримінального провадження за фактом погроз і порушення її права на приватність. Про це вона повідомила «Телекритиці» особисто.

 

За її словами, здійснено незаконне втручання до її домашнього комп'ютера, оприлюднено особисте листування.

 

«Я отримувала особисті погрози від одного сайту, невідомі погрожують оприлюднити все моє листування. Я розцінюю це як тиск на мене і мою сім'ю. Крім того, я вважаю, що це безпрецедентна широкомасштабна компанія проти громадських активістів і незалежних журналістів. І як складова цієї компанії - кіберкілерство. Я звернулася до міжнародних організацій, посольств, і вимагаю негайного скликання Міжвідомчої робочої групи, яку очолює прес-секретар президента Дарка Чепак, інакше цей тиск триватиме й надалі. Оскільки автори публікацій на УК недвозначно попередили, що й далі викладатимуть матеріали про громадських активістів і журналістів», - сказала Оксана Романюк.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
anton1508 // 14.10.2013 12:50
ну если бы была не виновата,нечего было и выкладывать
Krok // 09.10.2013 13:49
Ну, если бы выложили неправду, тогда был бы смысл гнать волну, а так... Спалилась г-жа Романюк, это понятно, но причём тут международные организации, посольства и персонально Чепак?! Делайте своё дело чистыми руками, коль уж называете себя борцами за европейские ценности! Да в Европе за куда меньшие грехи люди в отставку вылетают пулей, а вот от директора "института на трёх стульях" что-то не слыхать ничего похожего...
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Читайте також:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»