Яценюк визначив три головних завдання Мінінформполітики
05.08.2015 11:43

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні колегії Міністерства інформаційної політики (МІП) 4 серпня визначив подальші напрямки діяльності відомства. Про це повідомляє прес-служба міністерства.

 

Як заявив Арсеній Яценюк, наступними завданнями для МІП, що допоможуть захистити інформаційний простір держави, повинні стати «відкриття корпунктів для іноземних ЗМІ, робота над картою покриття українського мовлення на Сході, а також розповсюдження соціального ролика про Україну на світових телеканалах».

 

Прем'єр-міністр також додав: «Зараз ваш основний напрямок - інформування населення, наших партнерів та захист свободи слова в Україні».

 

Нагадаємо, на засіданні колегії Міністерства інформаційної політики України 4 серпня Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що вважає необхідним відкриття постійних корпунктів ключових іноземних інформаційних агентств та ЗМІ в Україні.

 

Прем'єр Яценюк зазначив, що зараз кореспонденти світових ЗМІ приїжджають, аби висвітлювати події в Україні, зокрема, з Москви й Варшави. Глава уряду звернувся з цього приводу до міністра інформполітики Юрія Стеця. «Це повинно бути в наших і в їхніх інтересах, щоби в Києві був розміщений постійний корпункт», - сказав прем'єр-міністр.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:

  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Читайте також:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  17:10 28.07.2016
  Алексей Бондаренко для «Телекритики»