СБУ заборонила в’їзд до України російському актору Олександру Михайлову, який підтримав терористів
12.02.2015 18:31

Служба безпеки України вирішила заборонити на п'ять років в'їзд до України російському актору Олександру Михайлову, який публічно підтримав бойовиків самопроголошених донецької та луганської «народних республік» (ДНР і ЛНР). Про це на брифінгу 12 лютого повідомив голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко.

 

За його словами, Нацрада звернулася до СБУ щодо виступу Олександра Михайлова перед бойовиками в окупованому Луганську. СБУ опрацювала це звернення.

 

На думку СБУ, російський актор Олександр Михайлов, використовуючи ЗМІ, неодноразово висловлював підтримку бойовикам самопроголошених ДНР і ЛНР, що загрожує національній безпеці України, повідомив Юрій Артеменко. Саме тому спецслужба вирішила заборонити йому в'їзд до України строком на п'ять років.

 

Нагадаємо, російський актор Олександр Михайлов, відомий за фільмом «Любов і голуби», виступив з відкритою підтримкою терористів і заявив, що приїжджав 29 грудня в окупований Луганськ «за покликом душі». Під час візиту він провів творчий вечір у Луганській філармонії.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
Dmitiy // 12.02.2015 21:54
100% пособник терраристов...надо не только въезд ему запретить, но и все фильмы с ним запретить. Кто следующий на очереди - Машков, Безруков, Миронов?
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Посилання за темою:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  17:10 28.07.2016
  Алексей Бондаренко для «Телекритики»