В Криму на реєстрацію в Роскомнагляді подали тільки 1% ЗМІ
24.09.2014 17:03

На реєстрацію в Роскомнагляд подали документи лише  42  кримських засоби масової інформації в той час, коли в українських органах півострова було зареєстровано 3121 медіа. Про це сьогодні, 24 вересня, заявив голова Роскомнагляду Олександр Жаров, повідомляє видання «15 хвилин» з посиланням на «Кримінформ».

 

«Це дуже мало, близько одного відсотка. До кінця перехідного періоду лишається три місяці, тому ми закликаємо потурбуватися про реєстрацію зараз. Нас дуже хвилює питання з реєстрацією ЗМІ в Криму», - сказав пан Жаров.

 

Голова Роскомнагляду також звернув увагу на те, що 47 телекомпаніям та 59 радіокомпаніям в Криму та Севастополі, окрім реєстрації в Роскомнагляді, потрібно пройти процес ліцензування.

 

При реєстрації до 1 січня 2015 року з кримських ЗМІ, зазначив пан Жаров, не стягуватиметься мито, яке зазвичай сплачують російські ЗМІ.

 

Нагадаємо, сьогодні, 24 вересня, на адресу керівництва кримськотатарського телеканалу ATR у Сімферополі (Крим) надійшов лист з російського Центру протидії екстремізму, ініційований зверненням Роскомнагляду.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:

  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Читайте також:
  Посилання за темою:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  18:00 27.05.2016
  Ирина Навольнева для «Телекритики»
  15:00 27.05.2016
  для «Телекритики»