Мінкульт призначить гендиректора «Національного центру Олександра Довженка» за конкурсом
09.07.2014 15:29

27 червня Міністерство культури України  оголосило конкурс на посаду генерального директора державного кіноархіву художніх фільмів України «Національний центр Олександра Довженка». Про це йдеться на сайті Центру із посиланням на видання «Культура і життя».

 

Одностайним голосуванням колектив Центру Довженка прийняв рішення домагатися проведення відкритого конкурсу на вакантну посаду генерального директора ДП «Національний центр Олександра Довженка» відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 09.10.2013 р. № 818 з залученням незалежної експертної комісії, що дозволить обрати найбільш фахового та компетентного кандидата на цю посаду.

 

«Кандидат має публічно представити стратегію розвитку підприємства на ближчу та віддалену перспективи, а органи влади - гарантувати йому імунітет та сприяння в упровадженні такої концепції», повідомляється в документі.

 

Інформація ж про незалежну експертну комісію, публічне представлення проектів розвитку Центру та міжнародний статус конкурсу в оголошенні не вказана.

 

Для участі у конкурсному відборі претендент має особисто подати комісії:

- заяву на участь у конкурсному відборі на посаду керівника підприємства, запропонованого до конкурсу, в якій зазначається місце проживання, контактний телефон;

- належним чином завірені копії: диплому про повну вищу освіту, паспорта, трудової книжки, документів про державні нагороди (у разі наявності);

- заповнений особовий листок по обліку кадрів з фотокарткою;

- довідка про відсутність у особи судимості;

- медична довідка про стан здоров'я;

- рекомендації та інші документи на його розсуд (рекомендації можуть надаватися керівником вищого рівня з місця роботи претендента та з попередніх місць роботи претендента);

- інформацію про досвід успішної роботи з управління підприємством (інформацію про досягнення, які здобуті претендентом за період його роботи на керівних посадах, в т.ч. участь у навчанні з підвищення кваліфікації).


Учасники конкурсного відбору також мають презентувати концепцію розвитку Державного підприємства «Національний центр Олександра Довженка».

До претендента висуваються наступні вимоги:

- громадянство України;

- повна вища освіта відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста;

- досвід успішної роботи на керівних посадах сфери культури - не менше 3-х років;

- досвід успішної роботи з управління підприємством.

 

Заяви приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення (27 червня).

 

Нагадаємо, у березні цього року колектив Центру Довженка висунув до влади вимогу про проведення відкритого конкурсу на посаду гендиректора, одностайно заявивши, що виступає проти «практики кулуарних і політичних призначень на керівні посади».

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:

    +Додати
    * тільки для зареєстрованих користувачів
     введіть код:


    НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»