Найменше страждає від відключень на Сході канал «Україна», найбільше - 5 канал на «1+1»
07.06.2014 18:19
У Луганській та Донецькій областях, де сепаратисти відключають з ефіру  українські канали, найменше постраждав канал «Україна». Його трансляція якого доступна в 24 містах з 27-ми. Такий висновок «Телекритика» зробила після аналізу інформації про відключення українських каналів на Сході України, отриманої з різних джерел.

 

Найчастішими випадки відключення в Луганській та Донецьких областях є щодомовлення «1+1» та 5-го каналу, що транслюються лише в кількох містах.

 

Канали групи StarLight теж зазнають відключень:  СТБ веде мовлення у 16 містах, ICTV  - у 17. Канал «Інтер» продовжує мовити у 12 містах з 27-ми.

 

Замість українських каналів в аналоговому ефірі українських міст ведуть мовлення «Первый канал», «Россия 24», «РТР Планета», РЕН ТВ. В цифровому, кабельному та супутниковому мовленні  українське телебачення доступне для глядачів.

 

Нагадаємо, у травні на Луганщині та Донеччині найменше в аналоговому ефірі відключали канал «Україна». Серед каналів, що не входять до найбільших телегруп, найчастіше чинили перепони 5-му каналу.


«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:

  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Читайте також:
  Посилання за темою:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»