Порошенко й Тягнибок погодилися взяти участь у шоу «Детектор брехні» на СТБ
11.04.2014 15:20

Кандидати в Президенти України Петро Порошенко, Олег Тягнибок, а раніше й Ольга Богомолець погодилися взяти участь у шоу «Детектор брехні» на телеканалі СТБ. Про це повідомляється на офіційному пабліку каналу в Facebook.

 

Також у соціальній мережі адміністратори групи СТБ повідомили, що від участі у програмі відмовились Ірина Фаріон, Микола Княжицький, Геннадій Кернес, Леонід Черновецький, Наталя Королевська, Ганна Герман, Леся Оробець, Дмитро Ярош, Олег Ляшко. Петро Симоненко заявив, що готовий взяти участь у програмі, але тільки після президентських виборів, Анатолій Гриценко сказав, що також не проти прийти на програму, але за умови, що у ній візьмуть участь Юля Тимошенко та Петро Порошенко.

 

Наразі канал очікує відповіді від Юлії Тимошенко та Сергія Тигіпко.

 

Нагадаємо, 3 квітня СТБ запросив усіх українських політиків, які планують брати участь в управлінні країною, пройти перевірку детектором брехні в однойменному проекті каналу.

 

«Ми будемо обов'язково інформувати наших глядачів про те , хто ще з чиновників погодився, а хто відмовився прийняти наш виклик. І обов'язково запросимо всіх кандидатів у Президенти України» , - запевняє керівник проекту «Детектор брехні» Анастасія Безрук.

 

«Телекритика»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі наших відвідувачів:
Наталья // 11.04.2014 15:41
Для выступления чиновников в шоу всего лишь надо поменять местами идентификаторы "Правда" и "ложь" - и все будет отлично)))
  +Додати
  * тільки для зареєстрованих користувачів
   введіть код:


  Всі коментарі
  Посилання за темою:
  НОВЕ НА «ТЕЛЕКРИТИЦІ»
  17:10 28.07.2016
  Алексей Бондаренко для «Телекритики»